Piackutató

Budapest (RR-7361)

  • Partnercégünk számára keresünk munkatársat piackutató pozícióba.

Főbb feladatok

  • A különböző akciókból visszaérkező adatok adatbázisba rögzítése;
  • Kapcsolattartás az üzletágvezetőkkel, ügyfélszolgálattal, marketing területtel;
  • Folyamatos kommunikáció a végfelhasználókkal, partnerekkel (telefon, email);
  • Elégedettségi felmérés készítése, ezek kiértékelése;
  • Programok menedzselése, regisztrációk nyomon követése, kuponok és regisztrációs lapok rögzítése;
  • Akciók sikerességének vizsgálata;
  • Partnerprogramok teljes körű kezelése;
  • Riportálás az üzletágvezetők felé.

Munkakör betöltésének feltételei

  • Legalább középfokú végzettség;
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat;
  • Legalább alapfokú angolnyelv-tudás;
  • Jó kommunikációs készség, empátia;
  • Monotonitás tűrő képesség (adatbevitel).

Kérjük küldje el legfrissebb magyar nyelvű önéletrajzát a targuba.noemi@job.hu címre.

Egyéb

Ezúton tájékoztatjuk, hogy az e-mailen elküldött önéletrajz adatai a JOB adatbázisába feltöltésre kerülnek, melyről levélben automatikus üzenetet küld Önnek rendszerünk.

Állás adatai

Állás azonosító: RR-7361
Pozíció pontos megnevezés: Piackutató
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: Piackutatás