Product Manager

Magyarország (TS-10767)

Gyógyszercég partnerünk megbízásából OTC-Termékmenedzsert keresünk.

Főbb feladatok

  • Eladási tervek, piackutatások elkészítése,
  • Termék pozicionálása, árképzés,
  • Marketing költségvetés készítése, a tervszámok megvalósulásának figyelemmel kísérése, a költségvetés betartása,
  • Piaci adatok-, versenytársak elemzése,
  • Sales csoport támogatása, terméktréning előkészítése, megtartása,
  • Promóciós anyagok tervezése, létrehozásának ellenőrzése, koordinálása.

Munkakör betöltésének feltételei

  • Közgazdasági vagy természettudományos végzettség,
  • Minimum 2  éves gyógyszeripari OTC vagy FMCG termékmenedzseri tapasztalat,
  • Tárgyalóképes  angol nyelvtudás,
  • Önálló, határozott személyiség, stratégiai gondolkodásmód,
  • Csapatban való gondolkodási képesség,
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség,
  • Nyitott, pozitív, energikus személyiség.

Amit megbízónk kínál

Partnerünk versenyképes juttatási csomagot, megbízható munkahelyi hátteret kínál.

Jelentkezni regisztráció útján vagy a jelentkezes@ventiv.hu címen keresztül lehetséges.
A fenti e-mail címre küldött önéletrajzával ill. jelentkezésével Ön hozzájárulását adja személyes adatainak adatkezelési-szabályzatunkba foglaltak szerinti tárolásához és kezeléséhez.

Egyéb

Munkavégzés helye: Budapest

Állás adatai

Állás azonosító: TS-10767
Pozíció pontos megnevezés: Product Manager
Munkavégzés helye: Magyarország
Szakterület: Termékmenedzser