Projektmérnök / előkészítő (turbinák, kompresszorok, szivattyúk egyéb forgógépekhez kapcsolódó projektek)

Budapest XIII. kerület (RT-10933)

XIII. kerületi partnercégünk számára keresünk Projektmérnököt / előkészítőt turbinák, kompresszorok, szivattyúk, egyéb forgógépekhez kapcsolódó projektek teljes körű menedzselésére.

Főbb feladatok

  • A munkafolyamatok felmérése, megtervezése, ütemezése;
  • Kapcsolódó szakági/alvállalkozói feladatok azonosítása, ajánlatok bekérése, értékelése, beszerzése;
  • Alkatrészek, szerelési anyagok beszerzése;
  • Erőforrástervezés;
  • Tenderanyagok, ajánlatok, kalkulációk, riportok elkészítése;
  • Kiviteli dokumentáció összeállítása;
  • Kapcsolattartás alvállalkozókkal, tervezőkkel, megrendelőkkel, hazai és külföldi beszállítókkal;

Munkakör betöltésének feltételei

  • Gépészmérnök végzettség preferált, de energetikus, vegyészmérnök vagy gépész beállítottságú műszaki menedzserek jelentkezését is várjuk;
  • Forgógépekhez kapcsolódó tapasztalat;
  • Energetikai, vegyipari, olajipari projektekben való tapasztalat;
  • Aktív középfokú angolnyelv-tudás;
  • B típusú jogosítvány;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
  • Önállóság, megbízhatóság, rugalmasság, analitikus gondolkodás.

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • ISO 9001, ISO 14001 tapasztalat;
  • Németnyelv-tudás;
  • CAD work használatának képessége;
  • Hegesztéshez / anyagvizsgálathoz / minőségbiztosításhoz / ipari szerelvények kapcsolódó ismeretek.

Amit megbízónk kínál

  • Változatos projekt a hazai erőművekben, olaj és vegyipari üzemekben, közműszolgáltatóknál;
  • Nemzetközi képviseleti partnerekkel való közös munka;
  • Felelősségteljes szakmai feladatok, fejlődési lehetőség (sales, projektmenedzsement);
  • Hosszú távú együttműködés, összeszokott csapat, családias hangulat;
  • Rugalmas munkaidő;
  • Bizalom a vezetőség részéről a munkavállalók irányába.

Jelentkezni regisztráció útján vagy a pasztor.kinga@job.hu címen keresztül lehetséges.
A fenti e-mail címre küldött önéletrajzával ill. jelentkezésével Ön hozzájárulását adja személyes adatainak adatkezelési-szabályzatunkbafoglaltak szerinti tárolásához és kezeléséhez.

Állás adatai

Állás azonosító: RT-10933
Pozíció pontos megnevezés: Projektmérnök / előkészítő (turbinák, kompresszorok, szivattyúk egyéb forgógépekhez kapcsolódó projektek)
Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület
Szakterület: Gépészmérnök