Projektvezető (épületgépész)

Budapest (BF-10854)

Épületgépészeti kivitelezéssel foglalkozó megbízónk számára keresünk Projektvezető munkatársat.

Főbb feladatok

  • A kivitelezési munkák teljes körű menedzselése a vevői igények beérkezésétől a projekt zárásáig
  • Az elnyert munkák megvalósításához szükséges valamennyi tevékenység irányítása
  • Figyelemmel kíséri az irányítása alá tartozó munkákat, azok készültségi fokát
  • Megköveteli a munka mennyiségi, minőségi elvégzését, a határidők betartását
  • Ellenőrzés az előkészítéstől a helyszíni munka irányításán keresztül a létesítmény átadásáig
  • Az előkészítési csoport és az építésvezető koordinálása
  • A megrendelői igények folyamatos nyomon követése
  • A kivitelezés során a változások rögzítése, pótmunkák dokumentálása
  • Műszaki átadási dokumentációk összeállítása

Munkakör betöltésének feltételei

  • Felsőfokú szakirányú épületgépész mérnöki végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett, legalább 5 éves tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs és szervezőkészség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Számítógépes felhasználói ismeret

Munkakör betöltése során előnyt jelent

Idegennyelv-ismeret

Amit megbízónk kínál

Versenyképes jövedelem
Szakmai fejlődés és előrelépés lehetősége

Jelentkezni regisztráció útján vagy a josvai.krisztina@job.hu címen keresztül lehetséges.
A fenti e-mail címre küldött önéletrajzával ill. jelentkezésével Ön hozzájárulását adja személyes adatainak adatkezelési-szabályzatunkbafoglaltak szerinti tárolásához és kezeléséhez.

Állás adatai

Állás azonosító: BF-10854
Pozíció pontos megnevezés: Projektvezető (épületgépész)
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: Mérnök