Raktári ügyintéző

Budapest (IM-7451)

A Medicontur Orvostechnikai Kft. egy dinamikusan növekvő, technológia-orientált középvállalat, amely szemészeti implantátumok és műtéti eszközök gyártásában vezető szerepet tölt be Európában. Zsámbéki központjában találhatóak a kutatás-fejlesztés, a gyártás, a logisztika és a minőségirányítás részlegei, míg Budapesten, Franciaországban és Csehországban lokális, Genfben pedig nemzetközi kereskedelmi irodát működtet. A Medicontur több mint 60 országba exportál, a legfontosabb piacai között van Németország, ahol partnercégeken keresztül jelentős a piaci részesedése.
Cégünk új munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok

  • szemészeti fogyóanyagokkal, kézi műszerekkel és szemészeti berendezésekkel kapcsolatos raktározási folyamatok végzése: beérkező áruk átvétele, raktári elhelyezése, vevői megrendelések összeállítása, csomagolása és futárszolgálatoknak történő átadása, adott esetben kiszállítása
  • aktív részvétel egy új raktárhelység kialakításában, szükség szerint új raktározási struktúra kialakítása
  • raktár kezelése, rendszeres leltározása
  • részvétel szemészeti berendezések szállításában

Munkakör betöltésének feltételei

  • minimum érettségi
  • hasonló munkakörben, ideális esetben egészségügyi, gyógyászati területen szerzett 2-3 éves tapasztalat
  • precizitás
  • kiváló szervező- és önálló problémamegoldó készség
  • B kategóriás jogosítvány

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • egészségügyi végzettség vagy egészségügyi területen szerzett tapasztalat
  • alapszintű angol nyelvtudás
  • logisztikai tapasztalat vagy végzettség
  • IFS vagy SAP szoftver rendszer ismerete

Amit megbízónk kínál

  • dinamikusan fejlődő vállalat stabil háttérrel
  • versenyképes fizetés és egyéb juttatások
  • csapatmunka egy fiatalos és energikus csapatban

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy küldje el szakmai önéletrajzát és motivációs levelét a career@medicontur.hu e-mail címre!

Egyéb

Munkavégzés helye: Budapest XII. kerület

Állás adatai

Állás azonosító: IM-7451
Pozíció pontos megnevezés: Raktári ügyintéző
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: Logisztikai ügyintézés, adminisztráció