Raktáros

Budapest 4.kerület (RA-10452)

Nemzetközi partnerünk  légkondicionált, tiszta, kellemes nyugodt légkörű raktárába, 1 műszakos munkarendbe keresünk (H-P: 8:30-17:00-ig) targoncavezető engedéllyel rendelkező Raktáros munkatársat.

Főbb feladatok

  • Vevői rendelések összekészítése, csomagolása, szállításra való előkészítése, áru rakodása;
  • Beérkező áru átvétele, tárhelyre történő elhelyezése;
  • A beérkezett és komissiózott áru tételes minőségi és mennyiségi ellenőrzése;
  • Dokumentumok kezelése és a vállalatirányítási rendszerben történő rögzítése;
  • Kapcsolat tartás a szállítmányozóval, futárral és a vevőszolgálattal;
  • Raktári rend folyamatos fenntartása;
  • Éves leltárban való részvétel.

Munkakör betöltésének feltételei

  • Minimum 8 általános iskolai végzettség;
  • Targoncakezelői (elektromos gyalogkíséretű) jogosítvány;
  • Pontos, gyors, precíz, megbízható munkavégzés.

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • SAP ismeret és/vagy RF eszköz tapasztalat;
  • EKÁER és vámkezelési megbízás kitöltésének ismerete.

Amit megbízónk kínál

  • Légkondicionált raktár;
  • próbaidő letelte után cafeteria;
  • egyéni oktatási keret;
  • Barátságos munkahelyi légkör;
  • Stabil vállalati háttér.

Amennyiben felkeltette érdeklődését az adott pozíció, kérem küldje el önéletrajzát a targuba.noemi@job.hu email címre.
A fenti e-mail címre küldött önéletrajzával ill. jelentkezésével Ön hozzájárulását adja személyes adatainak adatkezelési-szabályzatunkba foglaltak szerinti tárolásához és kezeléséhez.

Egyéb

A lehetőség elsőkörben 1 év határozott idejű szerződéssel indulna (üresedés esetén várható a hosszabbítás).

Állás adatai

Állás azonosító: RA-10452
Pozíció pontos megnevezés: Raktáros
Munkavégzés helye: Budapest 4.kerület
Szakterület: Raktárvezető