Raktáros

Zsámbék (LM-10861)

Partner cégünk egy dinamikusan növekvő, technológia-orientált középvállalat, amely szemészeti implantátumok és műtéti eszközök gyártásában vezető szerepet tölt be Európában. Zsámbéki központjukban találhatóak a kutatás-fejlesztés, a gyártás, a logisztika és a minőségirányítás részlegei, míg Budapesten, Franciaországban és Csehországban lokális, Genfben pedig nemzetközi kereskedelmi irodát működtetnek.
Több, mint 60 országba exportálnak, a legfontosabb piacaik között van Németország, ahol partnercégeken keresztül jelentős a piaci részesedésük.

Partnerünk új munkatársat keres az alábbi pozícióba: Raktáros

Főbb feladatok

  • A raktári rend fenntartása
  • A beérkező áruk fogadása, ellenőrzése
  • A raktárak közötti árumozgatással kapcsolatos feladatok ellátása
  • A tisztatérből érkező félkész és nonsteril termékek átvétele, ellenőrzése, szétválogatása és kipakolása a raktárban
  • Rendszeres és ad hoc jellegű üzemi beadások előkészítése
  • Selejtezésben, időszakos leltározásban aktív résztvétel
  • A raktáron található termékekkel kapcsolatos statisztikák készítése
  • Két telephely közti termékszállítás
  • Fejlesztési/minőségirányítási/ marketing utasításra félkész, kész és minta termékek
  • fizikai és vállalatirányítási rendszerben történő átadása

Munkakör betöltésének feltételei

  • Raktározási szakmai tapasztalat
  • Középfokú iskolai végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Targoncakezelői jogosítvány
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret (Excel)
  • Nagyfokú precizitás, proaktivitás, csapatszellem

Amit megbízónk kínál

  • Dinamikusan fejlődő vállalat stabil háttérrel
  • Versenyképes fizetés, béren kívüli juttatások
  • Csapatmunka egy fiatalos és energikus csapatban

Az önéletrajzokat és motivációs leveleket fizetési igény megjelölésével a következő e-mail címre várjuk: szoke.erzsebet@job.hu

A fenti e-mail címre küldött önéletrajzával ill. jelentkezésével Ön hozzájárulását adja személyes adatainak adatkezelési-szabályzatunkba foglaltak szerinti tárolásához és kezeléséhez.

Egyéb

Munkavégzés helye: Zsámbék

Állás adatai

Állás azonosító: LM-10861
Pozíció pontos megnevezés: Raktáros
Szakterület: Raktáros