Raktárvezető

Budapest (IÖ-10442)

Cégünk egy dinamikusan fejlődő, 17 éves múlttal rendelkező, ipari-szolgáltatási területen működő magyar tulajdonú vállalat. Az ipari szolgáltatás területén egyedülállóan komplex szolgáltatást nyújtunk.
Hidraulika szerviz, elektromos szerviz, általános gép szerviz szolgáltatásunkat egy jól felszerelt forgácsoló üzem és egy nagy raktárkészlettel rendelkező hidraulika szaküzlet egészíti ki.
Budapesten, a Csepel Művek területén több mint 7000m2-es telephelyünkön közel 60 fős létszámmal rendelkezünk.

Raktárunkba keressük

kollégánkat.

Főbb feladatok

  • A raktár szakszerű és pontos kezelésének felügyelete
  • Folyamatok fejlesztése (adminisztráció, vonalkód rendszer, leltárazási rend)
  • Termeléshez szükséges beszerzések koordinálása, folyamatok fejlesztése
  • 3 fő raktáros irányítása, 3 fő beszerző koordinálása
  • Leltárazás
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal
  • Raktárral és beszerzéssel kapcsolatos kontrolling feladatok elvégzése,
  • Időszakos riportálások az ügyvezető felé
  • Kollégák szakmai támogatása, motiválása

Munkakör betöltésének feltételei

  • Minimum 5-10 év raktárkezelésben eltöltött tapasztalat
  • Minimum 3 év raktárvezetői tapasztalat
  • Rugalmasság, önállóság és jó munkabíró képesség
  • Kezdeményező készség és jó problémamegoldás
  • Stratégiai gondolkodás
  • Felsőfokú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Excel)
  • Integrált vállalatirányítási rendszer raktározási moduljának ismerete

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Logisztikusi, raktárgazdálkodási végzettség
  • Forgácsoló szerszám ismeret
  • Elektromos, hidraulikus alkatrész ismeret
  • Angol, vagy német nyelv ismerete
  • SAP vagy SBO ismeret

Amit megbízónk kínál

  • Folyamat fejlesztésekben való részvétel
  • Versenyképes jövedelem
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fiatalos, motivált csapat
  • Alkalmazotti jogviszony

Az önéletrajzokat a fizetési igény megjelölésével a karrier@ontogepszerviz.hu e-mail címre várjuk.

Egyéb

Munkavégzés helye cégünk telephelyén, Csepelen.

Állás adatai

Állás azonosító: IÖ-10442
Pozíció pontos megnevezés: Raktárvezető
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: Raktárvezető