Rendezvényszervező menedzser

IX. kerület (RB-10780)

Multinacionális gyógyszeripari partnercégünk számára keresünk tapasztalattal rendelkező Rendezvényszervező menedzser munkatársat.

Főbb feladatok

  • Rendezvények teljes körű koordinálása (tervezés, kivitelezés, projekt zárás);
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel és partnerekkel;
  • Ajánlatkérések menedzselése;
  • Folyamatok, csapat koordinálás (5 fő);
  • Programok helyszíni lebonyolítása;
  • Eseményekkel kapcsolatos adminisztrációs feladatok elvégzése (költségösszesítés, elszámolás, kiértékelés elkészítése).

Munkakör betöltésének feltételei

  • Felsőfokú végzettség;
  • Legalább 3-4 év rendezvényszervező munkakörben szerzett szakmai tapasztalat;
  • Csapatirányításban szerzett tapasztalat (people management);
  • Magabiztos angolnyelv-tudás (külföldi vezetővel kell együtt dolgozni);
  • Kiváló szervezési és kommunikációs készség;
  • Ügyfélközpontú gondolkodás.

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Gyógyszeriparban szerzett tapasztalat.

Amit megbízónk kínál

  • Kiemelt projektekben való részvétel;
  • Versenyképes fizetés;
  • Stabil háttér.

Jelentkezni regisztráció útján, vagy a pasztor.kinga@job.hu e-mail címre küldött angol és magyar nyelvű önéletrajzzal lehetséges.
A fenti e-mail címre küldött önéletrajzával ill. jelentkezésével Ön hozzájárulását adja személyes adatainak adatkezelési-szabályzatunkba foglaltak szerinti tárolásához és kezeléséhez.

Állás adatai

Állás azonosító: RB-10780
Pozíció pontos megnevezés: Rendezvényszervező menedzser
Munkavégzés helye: IX. kerület
Szakterület: Rendezvényszervezés