Sales adminisztrátor

Budapest, XIII. kerület (PM-10719)

Partnerünk a hazai piac egyik elismert informatikai tanácsadó és szolgáltató vállalkozása.

Határozott céljuk, hogy munkájuk minősége, innovatív hozzáállásuk és szolgáltatási portfóliójuk folyamatos bővülésének eredményeképpen a nagyvállalati és közép-vállalkozások körében preferált partnerként működjenek, valamint megfeleljenek a nemzetközi piacok kihívásainak is.

Fiatalos csapatukba kiváló szervező és problémamegoldó képességgel rendelkező sales asszisztens munkatársat keresünk, aki teljes munkaidőben támogatja lelkes sales csapatukat.

Főbb feladatok

  • Értékesítő kollégák adminisztratív támogatása
  • Részvétel a teljes ajánlatadási folyamatban
  • Segítségnyújtás a szerződéskötési folyamatban
  • Teljesítési igazolások és megrendelők készítése
  • Időelszámolások készítése
  • Projektek naprakészen tartása a cég ERP rendszerében
  • Kapcsolattartás társosztályokkal és ügyfelekkel

Munkakör betöltésének feltételei

  • Legalább 1 éves szakmai gyakorlat adminisztráció területén
  • Alapfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Jó kommunikációs képesség
  • Logikus gondolkodásmód
  • Precíz, megbízható munkavégzés
  • Office csomag magabiztos használata (Excel, Word, PowerPoint)

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Valamilyen ERP/PPM rendszer ismerete
  • Középfokú angol

Amit megbízónk kínál

  • Stabil, megbízható munkahely
  • Egy nagyszerű, vidám, támogató csapat
  • Kihívásokkal teli, változatos munkakör
  • Remek béren kívüli juttatási csomag
  • Angol és német nyelvtanulási lehetőség
  • Modern iroda és környezet a XIII. kerületben az Árpád hídnál

Ha nyitott vagy, igazi csapatjátékos, rugalmasan állsz a feladatokhoz és nem okoz problémát a multitasking, mindezek mellett szakmai tapasztalatod megfelel a fenti elvárásoknak, küldd el pályázatodat a pal.bence@job.hu e-mail címre.

A fenti e-mail címre küldött önéletrajzoddal ill. jelentkezéseddel hozzájárulásod adod személyes adataid adatkezelési-szabályzatunkba foglaltak szerinti tárolásához és kezeléséhez.

Állás adatai

Állás azonosító: PM-10719
Pozíció pontos megnevezés: Sales adminisztrátor
Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület
Szakterület: Sales asszisztens