Sales asszisztens/jogi asszisztens

Budapest, XV. kerület (FA-10710)

Üzletközpont üzemeltetésével foglalkozó partnerünk csapatának bővítésére keresünk Sales asszisztens/Jogi asszisztens kollégát Budapestre (XV. kerület).

Főbb feladatok

  • Jogászok által készített standard bérleti szerződések kitöltése, szerkesztése, esetleges egyedi pontokkal történő kiegészítése magyar és angol nyelven
  • Esetenként vállalkozói szerződések készítése
  • Meglévő szerződéses adatbázis karbantartása
  • Nyilvántartások vezetése, egyéb adminisztrációs feladatok ellátása
  • Együttműködés társosztályokkal

Munkakör betöltésének feltételei

  • Legalább középfokú végzettség
  • MS Office (Word, Excel) kiváló ismerete
  • Tárgyalási szintű üzleti angol nyelvtudás
  • Nyelvi kifejező készség (szóban és írásban) magyar és angol nyelven
  • Megbízhatóság, terhelhetőség
  • Pontosság, precizitás, önálló munkavégzés

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Jogi asszisztensi végzettség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amennyiben felkeltette érdeklődését az adott pozíció, kérem küldje el önéletrajzát a franke.orsolya@job.hu email címre.
A fenti e-mail címre küldött önéletrajzával ill. jelentkezésével Ön hozzájárulását adja személyes adatainak adatkezelési-szabályzatunkba foglaltak szerinti tárolásához és kezeléséhez.

Állás adatai

Állás azonosító: FA-10710
Pozíció pontos megnevezés: Sales asszisztens/jogi asszisztens
Munkavégzés helye: Budapest, XV. kerület
Szakterület: Jogi asszisztens