Sales Executive -Nyomdaipar

Országos (FS-10818)

25 éves háttérrel rendelkező nyomdai termékeket és szolgálatatásokat kínáló, modern gépparkkal rendelkező partnerünk részére keresünk Sales Executive pozícióba szakembert.

Főbb feladatok

  • Nyomdaipari termékek és szolgáltatások értékesítése új ügyfeleknek
  • Ügyfélkör fejlesztése
  • Tárgyalások előkészítése, megszervezése, lebonyolítása
  • Termékek, szolgáltatások bemutatása az ügyfeleknek
  • Konzultatív, ügyfél igényeire szabott tanácsadás
  • Kapcsolatépítés a potenciális ügyfelek körében

Munkakör betöltésének feltételei

  • Hasonló területen szerzett több éves tapasztalat
  • Jó piacismeret és meglévő kapcsolatrendszer
  • Erős sales attitűd
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Teljesítményorientáció, üzleti gondolkodásmód, önállóság, megbízhatóság

Amennyiben felkeltette érdeklődését az adott pozíció, kérem küldje el önéletrajzát a franke.orsolya@job.hu email címre.

A fenti e-mail címre küldött önéletrajzával ill. jelentkezésével Ön hozzájárulását adja személyes adatainak adatkezelési-szabályzatunkba foglaltak szerinti tárolásához és kezeléséhez.

Állás adatai

Állás azonosító: FS-10818
Pozíció pontos megnevezés: Sales Executive -Nyomdaipar
Munkavégzés helye: Országos
Szakterület: Értékesítő