Sales Manager - Diagnosztika

Magyarország (TR-10535)

Gyógyszeripari megbízó partnerünk részére Sales Manager  -Diagnosztika pozícióba keresünk agilis és tapasztalt szakembert.

Főbb feladatok

  • A diagnosztikai divizió teljes portfóliójára vonatkozó üzleti terv kialakítása és managelése - értékesítési stratégia kialakítása és megvalósítása: Budapest és D-Mo-i területen
  • A területen dolgozó értékesítő, IT és applikációs kollegák munkájának felügyelete és támogatása
  • Szoros együttműködés a marketing csapattal
  • A forgalmi tervek elérésenek biztosítása

Munkakör betöltésének feltételei

  • Felsőfokú végzettség
  • 5 év értékesítői tapasztalat, pár év vezetői tapasztalat előny
  • Tárgyalóképes angolnyelvtudás
  • Képes legyen önállóan és csapatban is dolgozni
  • Pozitív attitűd
  • Jó kommunikációs készség
  • Célorientált attitűd
  • Kreativitás

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Egészségügyi vagy közgazdász végzettség
  • Középszitű német nyelvtudás
  • Pár év vezetői tapasztalat

Amit megbízónk kínál

  • Versenyképes kompenzációs csomag
  • Munkavégzéshez szükséges IT/digitális eszközök

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el részletes szakmai önéletrajzát a mariann.tal@ventiv.hu e-mail címre.
A fenti e-mail címre küldött önéletrajzával ill. jelentkezésével Ön hozzájárulását adja személyes adatainak adatkezelési-szabályzatunkba foglaltak szerinti tárolásához és kezeléséhez.

Állás adatai

Állás azonosító: TR-10535
Pozíció pontos megnevezés: Sales Manager - Diagnosztika
Munkavégzés helye: Magyarország
Szakterület: Sales manager