Sales Support Adminisztrátor

Budapest nyugati vonzáskörzete (RS-7391)

Nemzetközi szinten ismert csomagolóanyag gyártással és forgalmazással foglalkozó megbízó partnerünk számára keresünk munkatársat.

Főbb feladatok

  • Megrendelések kezelése és rögzítése, kapcsolattartás a gyártással
  • A megrendelések követése a vállalatirányítási rendszerben
  • Értékesítési munkatársak munkájának támogatása
  • Termék és árazással kapcsolatos információk, nyiltvántartások kezelése
  • Ügyfélpanaszok kezelése, megoldása
  • Értékesítők adminisztratív terheinek csökkentése
  • Marketing feladatok ellátása (konferenciákon való megjelenés szervezése)
  • Online anyagok kezelése - kapcsolattartás a kreatív ügynökséggel
  • DM levelek tervezése és kiküldése

Munkakör betöltésének feltételei

  • Legalább középfokú végzettség
  • Releváns ügyfélkezelési tapasztalat (2-4 év)
  • Angol nyelv aktív gyakorlati ismerete - belső kommunikáció és a gyártással való kapcsolattartás nyelve is az angol
  • Önálló munkavégzésre való készség
  • Jó koordinációs képesség és szervezési készség

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • iScala rendszer ismerete

Amit megbízónk kínál

  • Versenyképes jövedelem
  • Kis, családias légkörű csapat
  • Támogató közeg
  • Meggyőző év végi bónusz - amivel a jó teljesítményt honorálják

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el szakmai önéletrajzát kollégánknak a kovacs.ivett@job.hu e-mail címre.

Egyéb

Ezúton tájékoztatjuk, hogy jelentkezésével egy időben adatait a Job Kft. adatbázisában rögzítjük, és nyilvántartjuk.

Állás adatai

Állás azonosító: RS-7391
Pozíció pontos megnevezés: Sales Support Adminisztrátor
Munkavégzés helye: Budapest nyugati vonzáskörzete
Szakterület: Csomagolóipar, logisztika