Senior Front-End fejlesztő

Budapest VI. kerület (PD-10970)

Partnerünk egy magyar tulajdonban lévő informatikai cég, akik idéntől már 120-140 fővel vannak jelen az országban. Tevékenységüket tekintve, főként szoftverfejlesztéssel foglalkoznak, elsősorban  a Nyugat-európai pénzügyi szektor számára  fejlesztenek különféle szoftvereket, megoldásokat.

Főbb feladatok

-Külföldi, illetve belföldi ügyfeleknél történő fejlesztői, elemzői, tervezői feladatok ellátása

(Elsősorban React és Angular technológiákat használva)

-Kliens és szerver oldali, gyors és nagy teljesítményű szoftverek tervezése, fejlesztése, karbantartása

-Aktív részvétel az agilis fejlesztési folyamatokban és eljárásokban

Tech Stack:

-Angular

-Javascript/HTML/CSS

-React

Munkakör betöltésének feltételei

-Minimum 5 év tapasztalat elsősorban webes front-end fejlesztésben

-Angular, React vagy más front-end keretrendszerben szerzett jártasság

-HTML, CSS, Javascript ismeretek

-Középfokú angol nyelvtudás

Amit megbízónk kínál

Bérezés: Br. 800 Ezer Ft - 1.1 Millió Ft (kompetenciáktól függően)
+Cafeteria
+Éves bónusz

Jelentkezni regisztráció útján vagy a papai.balint@job.hu címen keresztül lehetséges.
A fenti e-mail címre küldött önéletrajzával ill. jelentkezésével Ön hozzájárulását adja személyes adatainak adatkezelési-szabályzatunkba foglaltak szerinti tárolásához és kezeléséhez.

Egyéb

-A munkavégzés egy 4-6 fős Scrum csapatban zajlik

-Heti 1-2 nap home office (opcionális)

-Kiutazási lehetőség a nemzetközi ügyfelekhez

Munkaviszonyt tekintve, alkalmazotti és vállalkozói is szóba jöhet: CONTRACTORS and FREELANCERS are Welcome : )

Állás adatai

Állás azonosító: PD-10970
Pozíció pontos megnevezés: Senior Front-End fejlesztő
Munkavégzés helye: Budapest VI. kerület
Szakterület: Szoftverfejlesztő