Senior Full Stack fejlesztő

Budapest (RI-7375)

IT és telekommunikáció területén működő partnercégünk számára keresünk Senior Full Stack fejlesztőt.

Főbb feladatok

  • Csapattagként projektek / termékek szakmai tervezésében és megvalósításában való részvétel, csapatok szakmai támogatása
  • Integrációs folyamatok kialakításának tervezése és megvalósítása
  • Különféle technológiai megoldások hatáselemzése, döntés előkészítés támogatása
  • Esetenként presales terület szakmai támogatása
  • Céges meetupokon való előadás
  • Junior és experienced kollégák mentorálása

Munkakör betöltésének feltételei

  • Felsőfokú programozói/informatikai végzettség vagy azzal egyenértékű szakmai tapasztalat.
  • Legalább 5 év Java / Java EE fejlesztési tapasztalat a legújabb technológiák és eszközök ismeretével
  • Legalább 2 év JavaScript fejlesztési tapasztalat kapcsolódó keretrendszerek és könyvtárak széles körű ismerete
  • Magas szintű tervezési és dokumentálási készség, UML és Design Pattern ismeretek.
  • Professzionális fejlesztési tapasztalat a következőkben: Spring Framework, Hibernate, JUnit, PL/SQL, MS SQL
  • Aktív középfokú angol nyelvtudás

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Fejlesztési tapasztalat a következőkben: AngularJS, Angular 2+, Docker, Firebase, Oracle
  • Agilis környezetben szerzett tapasztalat
  • Rendszerintegrációs tapasztalat
  • Több keretrendszer és technológia mélyebb ismerete
  • UI/UX tervezési készség
  • OCP minősítés

Amit megbízónk kínál

  • Szakmai fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Képzési és minősítési támogatás
  • Változatos hazai és nemzetközi projektek

Ha a lehetőség felkeltette érdeklődését, kérem küldje el önéletrajzát a marosvari.zita@job.hu email címre.

Állás adatai

Állás azonosító: RI-7375
Pozíció pontos megnevezés: Senior Full Stack fejlesztő
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: Programozás, szoftverfejlesztés