Senior HR Generalista

Budapest, 11. kerület (RI-10749)

Szoftverfejlesztés területén közel 2 évtizede sikeresen működő, magyar tulajdonú informatikai partnerünkhöz keresünk Senior HR Generalista kollégát.

Főbb feladatok

  • Nagy létszámú bővülés teljes körű menedzselése;
  • Toborzás-kiválasztási folyamat önálló intézése;
  • Új toborzási források keresése;
  • Új pozíciók kialakítása, szervezeti struktúrába illesztése;
  • A meglévő állomány megtartására irányuló programok kidolgozás;
  • A szervezet bővülésével összefüggő szervezetfejlesztési feladatok ellátása.

Munkakör betöltésének feltételei

  • HR végzettség és/vagy releváns területről származó tapasztalat;
  • 2-3 év toborzás-kiválasztási tapasztalat (IT pozíciókra vonatkozóan);
  • Középfokú angolnyelv-tudás;
  • Önálló munkavégzés képessége;
  • Precizitás.

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el részletes szakmai önéletrajzát a rischl.viktoria@job.hu e-mail címre.

A fenti e-mail címre küldött önéletrajzával ill. jelentkezésével Ön hozzájárulását adja személyes adatainak adatkezelési-szabályzatunkba foglaltak szerinti tárolásához és kezeléséhez.

Állás adatai

Állás azonosító: RI-10749
Pozíció pontos megnevezés: Senior HR Generalista
Munkavégzés helye: Budapest, 11. kerület
Szakterület: Hr specialista