Senior IT Recruiter

Budapest (LJ-10376)

IT szolgáltatásokkal és tanácsadással foglalkozó, magyar tulajdonban lévő, 200 főt foglalkoztató kiemelt partnerünkhöz keressük az RPO keretein belül dolgozó, új, Recruiter kollégánkat.

Főbb feladatok

  • IT pozíciókra jelöltek toborzási és kiválasztási folyamatának az end to end menedzselése
  • A toborzással kapcsolatos feladatok végrehajtása, új toborzási csatornák keresése
  • Álláshirdetések megírása, állásportálokon és különböző média felületeken való megjelenítése
  • Jelölt adatbázis kiépítése
  • Belső ajánlási program működtetése
  • A vállalat képviselete állásbörzéken, rendezvényeken
  • Kapcsolattartás a partnerekkel
  • A keresések ütemezése a létszámigényeknek megfelelően, együttműködés a szakmai vezetőkkel

Munkakör betöltésének feltételei

  • Szakirányú HR és/vagy gazdasági végzettség (felsőfokú végzettség előnyt jelent)
  • Legalább 3 éves recruiteri tapasztalat
  • IT recruitmentben való magasfokú jártasság
  • Középszintű, aktív angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Megbízható személyiség
  • Önálló munkavégzés

Amit megbízónk kínál

  • Változatosság, folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Sourcer támogatása a toborzási tevékenységben
  • Továbbképzési lehetőségek
  • Rugalmas munkaidő
  • Dinamikus, fiatal csapat
  • Barátságos munkakörnyezet
  • Hosszú távú, folyamatos munkavégzés
  • Versenyképes jövedelem, egyéb juttatások

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el részletes szakmai önéletrajzát a pal.bence@job.hu e-mail címre

Egyéb

Munkavégzés helye: Budapest 13. kerület

Állás adatai

Állás azonosító: LJ-10376
Pozíció pontos megnevezés: Senior IT Recruiter
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: Hr munkatárs