Senior Java fejlesztő

Budapest (RI-6621)

IT és telekommunikáció területén működő partnercégünk számára keresünk Senior Java fejlesztőt.

Főbb feladatok

  • Technikai specifikációk írása
  • Új technológiák és megoldások keresésében részvétel
  • Különféle technológiai megoldások hatáselemzése, döntés előkészítés támogatása
  • Java Szerver/Kliens oldali alkalmazások specifikációk szerinti tervezése, fejlesztése
  • Más fejlesztők mentorálása

Munkakör betöltésének feltételei

  • Felsőfokú programozói vagy informatikai végzettség
  • Legalább 5 éves Java / Java EE fejlesztési tapasztalat
  • Tervezési és dokumentálási készség,
  • Fejlesztési tapasztalat a következőkben: Spring Framework, Hibernate, JUnit, SQL
  • Középfokú ngol nyelvtudás
  • Rendszerszemlélet, proaktivitás, precizitás

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Javascript (Angular) fejlesztési tapasztalat
  • DevOps ismeret
  • Rendszerintegrációs tapasztalat
  • Több keretrendszer és technológia mélyebb ismerete
  • OCP minősítés

Amit megbízónk kínál

  • Szakmai fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Képzési és minősítési támogatás
  • Változatos hazai és nemzetközi projektek

Ha a lehetőség felkeltette érdeklődését, kérem küldje el önéletrajzát a marosvari.zita@job.hu email címre.

Állás adatai

Állás azonosító: RI-6621
Pozíció pontos megnevezés: Senior Java fejlesztő
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: Programozás, szoftverfejlesztés