Senior Java fejlesztő (multinacionális környezet)

Budapest (P-10992)

Partnerünk egy nemzetközi pénzügyi cég, akik már több, mint két évtizede vannak jelen az országban.

Céljuk, a folyamatos bővülésen és fejlődésen kívül, az ügyfeleik teljes körű kiszolgálása a lehető legegyszerűbb és legkényelmesebb módon.

Főbb feladatok

· Alkalmazások fejlesztése Enterprise környezetben

· Részvétel szoftver architektúra tervezésben

· Junior fejlesztők segítsége, munkájuk ellenőrzése

· Fejlesztői dokumentációk készítése

· Munkavégzés Agilis környezetben

Munkakör betöltésének feltételei

· Szakirányú informatikai végzettség

· Legalább 5 év Java fejlesztői tapasztalat (J2EE)

· Tapasztalat az alábbiakban: JMS, JDBC, Spring, Hibernate

· Irásbeli és szóbeli angol szakmai ismerete

· Jó problémamegoldó képesség, logikus gondolkodás

· Önálló, pontos munkavégzés

· A feladatok határidőben történő megvalósítása

· Jó kommunikációs készség

· Eclipse és/vagy Netbeans ismerete

Amit megbízónk kínál

A kiemelten magas bérezésen kívül az alábbiak:

- Cafeteria

-Éves bónusz

-Parkolási lehetőség

Jelentkezni regisztráció útján vagy a pal.bence@job.hu címen keresztül lehetséges.
A fenti e-mail címre küldött önéletrajzával ill. jelentkezésével Ön hozzájárulását adja személyes adatainak adatkezelési-szabályzatunkba foglaltak szerinti tárolásához és kezeléséhez.

Állás adatai

Állás azonosító: P-10992
Pozíció pontos megnevezés: Senior Java fejlesztő (multinacionális környezet)
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: Szoftverfejlesztő