Senior karbantartó mérnök

Zsámbék, Törökbálint (LM-10905)

Partner cégünk egy dinamikusan növekvő, technológia-orientált középvállalat, amely szemészeti implantátumok és műtéti eszközök gyártásában vezető szerepet tölt be Európában. Zsámbéki központjukban találhatóak a kutatás-fejlesztés, a gyártás, a logisztika és a minőségirányítás részlegei, míg Budapesten, Franciaországban és Csehországban lokális, Genfben pedig nemzetközi kereskedelmi irodát működtetnek.
Több, mint 60 országba exportálnak, a legfontosabb piacaik között van Németország, ahol partnercégeken keresztül jelentős a piaci részesedésük.

Partnerünk új munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok

  • Különböző telephelyeken működő termelő gépek (precíziós esztergák, mikromarók, bliszterezők, sterilizálók, fröccsöntő gépek) megelőző és korrektív karbantartásának elvégzése:
    • Gépek fizikai szerelése/karbantartása
    • Alkatrészek/részegységek cseréje
    • Szükség esetén karbantartás lebonyolítása külsős cég segítségével
  • Karbantartási rendszer (megelőző, korrektív) kidolgozása, bevezetése, fenntartása dokumentációs és folyamat oldalról egyaránt
  • Karbantartási tevékenységek dokumentációjának elkészítése, rendszerbe foglalása
  • Karbantartó technikusok számára szakmai iránymutatás
  • Termelő gépek folyamatos működésének biztosítása karbantartás oldalról
  • Gépek berendezések meghibásodása esetén hiba okok feltárása és műszaki segítség nyújtása
  • A termelési folyamatok műszaki támogatása
  • Részvétel a folyamatos fejlesztési projektekben
  • Munka és termékbiztonsági elvárások betartása
  • Szoros együttműködés a társszervezetekkel

Munkakör betöltésének feltételei

  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépész vagy mechatronikai mérnök)
  • Karbantartó mérnök pozícióban legalább 5 éves tapasztalat
  • Finommechanikai gépek karbantartásában szerzett tapasztalat
  • Gépek szervizeléséhez szükséges műszaki, gyakorlatorientált hozzáállás, tapasztalat
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Aktív kommunikációs szintű angolnyelv-tudás (szóban és írásban)
  • Jó kommunikációs készség
  • Önálló munkavégzés
  • Pontosság, rugalmasság, igényes munkavégzés
  • Utazási hajlandóság (projekt jelleggel törökbálinti telephelyünkön történő munkavégzés)

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • PLC és robot programozói ismeretek
  • SolidWorks modellező szoftver ismerete
  • Orvostechnikai területen szerzett karbantartó mérnöki tapasztalat
  • Orvostechnikai fejlesztéshez és gyártáshoz kapcsolódó szabványok ismerete

Amit megbízónk kínál

  • Dinamikusan fejlődő innovatív vállalat stabil háttérrel
  • Versenyképes fizetés, béren kívüli juttatások
  • Csapatmunka egy fiatalos és energikus csapatban

Az önéletrajzokat és motivációs leveleket fizetési igény megjelölésével a következő e-mail címre várjuk: szoke.erzsebet@job.hu

Egyéb

Munkavégzés helye:
Zsámbék, projekt jelleggel Törökbálint

Állás adatai

Állás azonosító: LM-10905
Pozíció pontos megnevezés: Senior karbantartó mérnök
Munkavégzés helye: Zsámbék, Törökbálint
Szakterület: Létesítményüzemeltetés / karbantartás