Senior Key Account Manager, Food Supplement

Budapest (TM-10756)

Újonnan alakult egészségügyi termékforgalmazó partnercégünk részére keresünk egészségügyi értékesítésben jártas

Senior KAM-t.

Feladatok:

A termék magyarországi bevezetésének előkészítése, fontos partnerek feltérképezése (patikaláncok, eü. intézmények), üzleti terv készítése, szakmai prezentációk készítése, megtartása.

Az ideális jelölt rendelkezik egészségügyi végzettséggel és eü. értékesítési tapasztalattal, és készen áll egy új márka első lépéseit segíteni.

Jelentkezni regisztráció útján vagy a jelentkezes@ventiv.hu címen keresztül lehetséges.
A fenti e-mail címre küldött önéletrajzával ill. jelentkezésével Ön hozzájárulását adja személyes adatainak adatkezelési-szabályzatunkba foglaltak szerinti tárolásához és kezeléséhez.

Állás adatai

Állás azonosító: TM-10756
Pozíció pontos megnevezés: Senior Key Account Manager, Food Supplement
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: Key account manager