Senior Key Account Manager -Pharmaceuticals

Budapest (HF-10975)

Multinacionális gyógyszerforgalmazó partnerünk számára keresünk

Senior Key Account Managert, nőgyógyászati területre. (Budapest-Nyugat-Magyarország)

Főbb feladatok

a cég legfontosabb partnereinek látogatása a szakmai centrumokban

rendezvények, előadások szervezése

részvétel szakmai konferenciákon

az értékesítés elősegítése

Munkakör betöltésének feltételei

EüM. rendelet szerinti végzettség

Szakmai tapasztalat orvoslátogatóként nőgyógyászati célcsoporttal

Angol középfokú nyelvtudás

Amit megbízónk kínál

Új termékek bevezetése

Versenyképes juttatások

Kiemelkedő munkakörülmények

Jelentkezni regisztráció útján vagy a job@job.hu címen keresztül lehetséges.
A fenti e-mail címre küldött önéletrajzával ill. jelentkezésével Ön hozzájárulását adja személyes adatainak adatkezelési-szabályzatunkba foglaltak szerinti tárolásához és kezeléséhez.

Állás adatai

Állás azonosító: HF-10975
Pozíció pontos megnevezés: Senior Key Account Manager -Pharmaceuticals
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: Kórházlátogató