Senior MSL - Originális gyógyszercéghez

Budapest (TN-10971)

Multinacionális gyógyszeripari partnerünk részére keresünk Medical Support- és területi munkában is gyakorlott munkatársat.

Főbb feladatok

- fontos szakmai partnerek beazonosítása a területen

- kapcsolattartás az ügyfelekkel és orvos-szakmai szervezetekkel, betegszervezetekkel

- szakmai előadások, tréningek szervezése és megartása a cég stratégiájával összhangban

- konferenciákon, szakmai rendezvényeken való részvétel

- az orvospartnerek szakmai igényeinek feltárása, információk hozzáférhetővé tétele számukra

- a szakirodalom figyelemmel kísérése

- a folyó klinikai kutatások ismerete

- részvétel az orvoslátogatók képzésében

Munkakör betöltésének feltételei

- Orvos, gyógyszerész, biológus végzettség

- Medical-területen MSL-munkában szerzett tapasztalat

- Felsőfokú angol nyelvtudás

Munkakör betöltése során előnyt jelent

- neurológiai területen szerzett jártasság

- országos területi gyakorlat

Amit megbízónk kínál

 Újonnan létrehozott pozíciók az építkezés izgalmát, a területi munka a kapcsolatépítés lehetőségét kínálja. Mindehhez kiemelkedő munkafeltételeket és juttatásokat kínálunk.

Jelentkezni regisztráció útján vagy a jelentkezes@ventiv.hu címen keresztül lehetséges.
A fenti e-mail címre küldött önéletrajzával ill. jelentkezésével Ön hozzájárulását adja személyes adatainak adatkezelési-szabályzatunkba foglaltak szerinti tárolásához és kezeléséhez.

Állás adatai

Állás azonosító: TN-10971
Pozíció pontos megnevezés: Senior MSL - Originális gyógyszercéghez
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: Medical advisor