Senior .NET fejlesztő

Budapest VI. kerület (RD-10969)

Főként szoftverfejlesztéssel foglalkozó, magyar tulajdonban lévő cég keres Senior .NET fejlesztőket több hosszútávú projecthez.

Partnerünk jellemzően a nyugat-erurópai piacra szállít különféle megoldásokat.

Főbb feladatok

-C#/.NET fejlesztői, tervezői, elemzői feladatok ellátása

-Webes alkalmazások fejlesztése

-Adminisztrációs feladatok elvégzése

-Dokumentációk készítése angol és magyar nyelven

-Kapcsolattartás a hazai, illetve külföldi partnerekkel

Munkakör betöltésének feltételei

-Min 5 év szoftverfejlesztői tapasztalat  .NET-es területen.

-Microsoft Visual Studio és C# alapos ismerete

-SQL/MSSQL ismeretek

-Középfokú angol nyelvtudás

Amit megbízónk kínál

Bérezés: Br. 850 Ezer Ft - 1.2 Millió Ft (kompetenciáktól függően)

+Cafeteria

+Éves bónusz

-Heti 1-2 nap Home office lehetőség (igény szerint)

-Kiutazási lehetőség a nemzetközi ügyfelekhez

Jelentkezni regisztráció útján vagy a radnai.rudolf@job.hu címen keresztül lehetséges.
A fenti e-mail címre küldött önéletrajzával ill. jelentkezésével Ön hozzájárulását adja személyes adatainak adatkezelési-szabályzatunkba foglaltak szerinti tárolásához és kezeléséhez.

Egyéb

-A fejlesztés 6 fős Scrum csapatban zajlik

-Lehetőséged van kipróbálni magad Team Lead-ként is

Állás adatai

Állás azonosító: RD-10969
Pozíció pontos megnevezés: Senior .NET fejlesztő
Munkavégzés helye: Budapest VI. kerület
Szakterület: Szoftverfejlesztő