Senior Recruiter- Budapest

Budapest (JM-11174)

Egészségügyi szolgáltató partnerünk megbízásából keresünk

Senior Recruiter

pozícióba munkatársat

Főbb feladatok

  • koordinálja a junior recruiterek munkáját,
  • felméri az orvosi és egészségügyi szakemberek piacát,
  • részt vesz az egészségügyi munkaerő toborzásában és kiválasztásában,
  • lebonyolítja a megüresedett pozíciókra való kereséseket (hirdetésfeladástól a jelölt elhelyezkedéséig),
  • teljesítményértékelést készít,
  • állományi statisztikát vezet.

Munkakör betöltésének feltételei

  • felsőfokú végzettség
  • legalább 3-5 év tapasztalat munkaerő toborzásban
  • magabiztos középfokú angol nyelvtudás

Amit megbízónk kínál

  • kihívásokkal teli szakmai munkát és fejlődési lehetőséget
  • egy nemzetközi vállalat munkakörnyezetét
  • versenyképes jövedelmet

Jelentkezni regisztráció útján vagy a jelentkezes@ventiv.hu címen keresztül lehetséges.
A fenti e-mail címre küldött önéletrajzával ill. jelentkezésével Ön hozzájárulását adja személyes adatainak adatkezelési-szabályzatunkba foglaltak szerinti tárolásához és kezeléséhez.

Állás adatai

Állás azonosító: JM-11174
Pozíció pontos megnevezés: Senior Recruiter- Budapest
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: Hr munkatárs