Szakorvoslátogató

Budapest (HA-10391)

Multinacionális gyógyszeripari partnerünk számára Orvoslátogató pozícióba keresünk munkatársat

Főbb feladatok

A cég készítményeinek népszerűsítése szakorvosoknak, eredményes piaci szereplésük elősegítése
Folyamatos kapcsolattartás a területen található ügyfelekkel
Szakmai fórumokon, kongresszusokon való részvétel
Jelentések és elemzések készítése

Munkakör betöltésének feltételei

Rendeleti végzettség
Innovatív gyógyszeripari cégnél szakorvoslátogatásban szerzett értékesítési tapasztalat
Társalgási szintű angol nyelvtudás
Számítógépes ismeretek és erős affinitás a digitális technológiához
Pozitív attitűd, sikerorientált személyiség
Önállóság, kitartás, határozott fellépés
Kiváló kommunikációs-, kapcsolatteremtő és szervező készség

Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a jelentkezes@ventiv.hu e-mail címre!

Állás adatai

Állás azonosító: HA-10391
Pozíció pontos megnevezés: Szakorvoslátogató
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: Orvoslátogató