Szakorvoslátogató (Budapest/Pest)

Centrális (HS-7487)

Multinacionális gyógyszeripari partnerünk számára az alábbi pozícióba kollégát keresünk:

Orvoslátogató

Főbb feladatok

Képviselet és kapcsolattartás a terület egészségügyi szakembereivel
A cég készítményeinek népszerűsítése, eredményes piaci szereplésük elősegítése
Meghatározott számú napi látogatás előkészítése, megszervezése, lebonyolítása, riportálás
Az aktuális üzleti terv teljesítése
A cég képviselete szakmai rendezvényeken

Munkakör betöltésének feltételei

Rendeleti végzettség
Legalább 2-5 év orvoslátogatói tapasztalat
B kategóriás jogosítvány
Energikus, lendületes, asszertív személyiség
Nyitottság, rugalmasság
Jó kapcsolatteremtő képesség és kiváló kommunikációs készség

Amennyiben a lehetőség felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát a jelentkezes@ventiv.hu e-mail címre a pozíció megnevezésével.

Állás adatai

Állás azonosító: HS-7487
Pozíció pontos megnevezés: Szakorvoslátogató (Budapest/Pest)
Munkavégzés helye: Centrális
Szakterület: Orvoslátogató