Szállítói számla adminisztrátor

Budapest (VIII) (RC-10296)

Multinacionális banki partnerünk számára keresünk szállítói számla adminisztrátor munkatársat.

Főbb feladatok

  • A bank beszállítói partnereitől érkező számlák ellenőrzése, rendszerbe történő feltöltése, kifizetésre előkészítése a fő feladat;
  • A számlák különbözó elemeit (név, cím, összeg, stb.) kell ellenőrzi, hogy minden a szerződésben foglaltaknak megfelelően szerepel-e rajta;
  • Eltérések, kérdések, problémák esetén egyeztetni kell a külföldi beszállítókkal;
  • Ez egy regionális pozíció, ami azt jelenti, hogy több különböző országból érkeznek a számlák. Emiatt különös figyelmet kell fordítani az adott ország pénzügyi, számviteli szabályaira - megfelelő legyen az áfa, stb.;
  • Multinacionális vállalat révén különböző riportok készítésével is kiegészül a napi munka.

Munkakör betöltésének feltételei

  • Felsőfokú végzettség (vagy folyamatban lévő tanulmány);
  • Aktív, megbízható, legalább középfokú angolnyelv-tudás (min. B2 szint);
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
  • Microsoft Office programcsomag használata;
  • Önálló és precíz munkavégzés.

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Közgazdász végzettség;
  • Multinacionális környezetben szerzett irodai tapasztalat.

Amit megbízónk kínál

  • Folyamatos fejlődési lehetőség;
  • Versenyképes juttatási csomag;
  • Stabilan működő szolgáltató központ;
  • Szép iroda;
  • Kedves kollégák.

  • Kérem küldje el legfrissebb magyar és angol nyelvű önéletrajzát a targuba.noemi@job.hu e-mail címre.
A fenti e-mail címre küldött önéletrajzával ill. jelentkezésével Ön hozzájárulását adja személyes adatainak adatkezelési-szabályzatunkba foglaltak szerinti tárolásához és kezeléséhez.

Állás adatai

Állás azonosító: RC-10296
Pozíció pontos megnevezés: Szállítói számla adminisztrátor
Munkavégzés helye: Budapest (VIII)
Szakterület: Pénzügyi munkatárs