Szenior gyógyszeripari projektmenedzser

Budapest (HR-10757)

Piacvezető gyógyszeripari partnercégünk Szenior gyógyszeripari projektmenedzsert keres

Főbb feladatok

-       projektek átfogó koordinálása a hatóanyag kiválasztásától forgalomba hozatalig,

-       projektstratégia kialakítása, felső vezetők támogatása,

-       szoros együttműködés a társosztályokkal,

-       aktív kapcsolattartás hazai és külföldi partnerekkel egyaránt.

Munkakör betöltésének feltételei

-       közgazdasági vagy természettudományos végzettség,

-       minimum 3-5 év gyógyszeriparban szerzett projektvezetési tapasztalat elengedhetetlen

-       tárgyalóképes angol nyelvtudás,

-       jó szervező- és problémamegoldó készség,

-       kiváló tárgyaló és kommunikációs készség,

-       önállóság, analitikus gondolkodás és gyors lényeglátás.

Jelentkezni regisztráció útján vagy a jelentkezes@ventiv.hu címen keresztül lehetséges.
A fenti e-mail címre küldött önéletrajzával ill. jelentkezésével Ön hozzájárulását adja személyes adatainak adatkezelési-szabályzatunkba foglaltak szerinti tárolásához és kezeléséhez.

Egyéb

Munkavégzés helye: Budapest

Állás adatai

Állás azonosító: HR-10757
Pozíció pontos megnevezés: Szenior gyógyszeripari projektmenedzser
Szakterület: Kutatási projektvezető