Szerviztámogató mérnök (Service Support Engineer)

Varsó (RR-10253)

Partnercégünk egy svájci székhelyű egészségügyi vállalat, akik a gyógyszerek fejlesztése mellett csúcstechnológiás diagnosztikai eszközökkel, és terápiás módszerekkel is szolgálják az egészségügyi ellátás fejlődését.

Főbb feladatok

A Varsóban működő magyar diagnosztikai részleg szervíz csapatának támogatása;
Termékekkel kapcsolatos ismeretek megszerzése, továbbítása;
Diagnosztikai készülékekben jelentkező hibák azonosítása, elhárítása (a problémák nagyjából 80%-a telefonos támogatás révén orvosolható);
Szükség esetén szerviz csapat kiküldése a helyszínre (kórházakba, laborokba);
Ügyfél oldali támogatás, partnerekkel való kapcsolattartás, együttműködés a Field Service csapatokkal;
Készülékek üzembe helyezése, konfigurálása, telepítése, karbantartása, hibaelhárítás;
CRM rendszerben a tevékenységek dokumentálása;
Együttműködés nemzetközi csapatokkal, projekt célok megvalósítása.

Munkakör betöltésének feltételei

Szakirányú végzettség - elsősorban technikai, műszaki, mérnöki tanulmányok;
Aktív, legalább középfokú angol- és magyarnyelv-tudás;
Varsói munkavégzés vállalása - az új kolléga a lengyel rész munkavállalója lesz, helyileg Varsóban fog dolgozni, de magyar ügyfeleket fog támogatni;
Hasonló munkakörben, diagnosztikai eszközökkel szerzett tapasztalat előny;
Kiváló kommunikációs és szervezési képesség,
Ügyfélcentrikus hozzáállás,
Gyors tanulási képesség.

Munkakör betöltése során előnyt jelent

Lengyel, szlovák, cseh vagy orosz nyelvtudás;
Orvosi eszközök támogatásában szerzett tapasztalat.

Amit megbízónk kínál

Külföldi munkavégzési lehetőség,
Tapasztalatszerzés a világ egyik leginnovatívabb gyógyszeripari fejlesztő cégénél;
Versenyképes juttatási csomag;
Nemzetközi csapat, de egyúttal magyar részről érkező háttértámogatás (magyarországi tréningek, a nemzetközi csapaton belül 4-5 fős magyar csapat);
Szakmai kihívások.

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, kérem küldje el fényképes önéletrajzát a tamba.judit@job.hu e-mail címre.

Állás adatai

Állás azonosító: RR-10253
Pozíció pontos megnevezés: Szerviztámogató mérnök (Service Support Engineer)
Munkavégzés helye: Varsó
Szakterület: Speciális mérnöki területek