Szerviztechnikus (elektromos ismeretekkel)

országos (AB-7376)

A mosodatechnológiában 28 éve eredményesen működő, folyamatosan fejlődő, osztrák-magyar tulajdonban lévő Megbízónk ipari mosógépek és gőzfejlesztők forgalmazásával és szervizelésével foglalkozik. Csapatukba keresünk új kollégát.

Főbb feladatok

Gőzfejlesztők és/vagy ipari mosógépek szervizelése (CERTUSS, IPSO)

Munkakör betöltésének feltételei

- Minimum középfokú elektrotechnikusi végzettség

- Az elektrotechnika kimagasló ismerete

- Külső szervizesként szerzett legalább 2-3 éves tapasztalat

- Őszinteség, mobilitás, az állandó utazás vállalása

Munkakör betöltése során előnyt jelent

- Tapasztalat gőzfejlesztők, ipari mosógépek, gázégők, gázkészülék, gázkazán szervizelésében

- Angol vagy német nyelvtudás

Amit megbízónk kínál

-Hosszú távú, biztos megélhetés, versenyképes fizetéssel

-Megbecsülés egy olyan cégben, ahol minden dolgozó érdekelt az elért eredményekben

- Fejlődési lehetőség

Ami a pályázathoz szükséges

Magyar nyelvű önéletrajz

Állás adatai

Állás azonosító: AB-7376
Pozíció pontos megnevezés: Szerviztechnikus (elektromos ismeretekkel)
Munkavégzés helye: országos
Szakterület: Szerelő / technikus / műszerész