Szoftverfejlesztő mérnök

Törökbálint (LM-10471)

Cégünk egy dinamikusan növekvő, technológia-orientált középvállalat, amely szemészeti implantátumok és műtéti eszközök gyártásában vezető szerepet tölt be Európában. Zsámbéki központunkban találhatóak a kutatás-fejlesztés, a gyártás, a logisztika és a minőségirányítás részlegei, míg Budapesten, Franciaországban és Csehországban lokális, Genfben pedig nemzetközi kereskedelmi irodát működtetünk. Több mint 60 országba exportálunk, a legfontosabb piacaink között van Németország, ahol partnercégeken keresztül jelentős a piaci részesedésünk.

Cégünk új munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok

  • Színtévesztők diagnosztizálására szolgáló egyedi, világszínvonalú mobil (Android, iOS) és desktop alkalmazás fejlesztése
  • Rendszeres konzultáció és kapcsolattartás külső partnerekkel, akik támogatják a fejlesztést
  • Közreműködés a szoftver tesztelésében színtévesztő pácienseken
  • Programok optimalizálása, továbbfejlesztése a fogyasztói visszajelzések alapján

Munkakör betöltésének feltételei

  • C++, C#, Java programnyelv ismerete
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Programozás területén szerzett minimum 1 éves tapasztalat
  • Kreativitás, önállóság

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Optikai és színtani ismeretek
  • Webes programozási ismeretek

Amit megbízónk kínál

  • dinamikusan fejlődő vállalat stabil háttérrel
  • versenyképes bér, bejárási támogatás, Cafeteria (SZÉP kártya, magán-egészségügyi ellátás)
  • konferenciákon, kiállításokon és szakmai rendezvényeken való részvétel lehetősége
  • angol nyelvtanulási lehetőség
  • csapatmunka egy fiatalos és energikus csapatban

Az önéletrajzokat és motivációs leveleket a következő e-mail címre várjuk:

karacsony.rita@job.hu

A fenti e-mail címre küldött önéletrajzával ill. jelentkezésével Ön hozzájárulását adja személyes adatainak adatkezelési-szabályzatunkba foglaltak szerinti tárolásához és kezeléséhez.

Egyéb

Munkavégzés helye:

Törökbálint (alkalmanként Budapest)

Állás adatai

Állás azonosító: LM-10471
Pozíció pontos megnevezés: Szoftverfejlesztő mérnök
Munkavégzés helye: Törökbálint
Szakterület: Szoftverfejlesztő