Szoftverfejlesztő mérnök

Budapest (BV-7308)

Megbízó parnerünk egy nemzetközi hatterű cég.

Főbb feladatok

Mint szoftverfejlesztő mérnök elemzi, tervezi, implementálja, teszteli, fenntartja és dokumentálja a kezelés management termékcsalád applikációit és alaprendszerét.
A pozíció betöltője felelős a teljes fejlesztési ciklusért, amely magában foglalja a fejlesztési követelmények kidolgozását az érintett szereplőkkel együttműködve, a szoftvertervezést és fejlesztést, az implementációs folyamatot, a műszaki mérnöki dokumentáció elkészítését, a műszaki ellenőrzést, valamint a tesztelés során feltárt hibák kijavítását.

  • Tervezi és fejleszti a gyógyászatban használt betegút management szoftvereket
  • Meghatározza és megvalósítja a fejlesztett modulok tesztelését és az integrációs teszteket
  • Elkészíti a fejlesztésekhez tartozó felhasználói dokumentációt
  • Alkalmazza a cég minőségügyi standardjai által meghatározott minőségbiztosítási eljárásokat
  • Támogat más fejlesztési projekteket, ha szükséges

Munkakör betöltésének feltételei

  • Szakirányú egyetemi diploma vagy annak megfelelő képzettség
  • Legalább 2-4 éves szoftverfejlesztési tapasztalat
  • Programozási jártasság objektum-orientált tervezésben, valamint C# vagy .NET programozásban
  • Folyékony angolnyelv-tudás szóban és írásban
  • Nemzetközi csapatmunkára való alkalmasság és hajlandóság jó együttműködés kialakítására a fejlesztőcsapattal

Amit megbízónk kínál

  • Nemzetközi háttér
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes fizetési csomag

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük magyar és angol nyelvű pályázatát küldje a marosvari.zita@job.hu email címre,vagy regisztráljon weboldalunkon.

Állás adatai

Állás azonosító: BV-7308
Pozíció pontos megnevezés: Szoftverfejlesztő mérnök
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: Programozás, szoftverfejlesztés