Takarító (megváltozott munkaképességűeknek)

Gyál (MI-6172)

Multinacionális vállalat gyáli telephelyére teljes munkaidőben takarítót keres.

Főbb feladatok

Telephely helyiségeinek (közösségi terek, mosdó, irodák, raktár) tisztítása

Munkakör betöltésének feltételei

MEGVÁLTOZOTT MUNKAKÉPESSÉG;
Lépcsőhasználat;
Fizikai állóképesség;
HALLÁSSÉRÜLT jelöltek közül azokat tudja fogadni megbízónk, aki a balesetvédelmi előírásoknak megfelelően képes hallókészülékével vagy segédeszköz nélkül meghallani a tűzjelzőt;
Erkölcsi bizonyítvány;
Alapfokú végzettség

Munkakör betöltése során előnyt jelent

Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit megbízónk kínál

Multinacionális környezet;
Kiszámítható, fix fizetés és plusz juttatás;
Hosszú távú munkalehetőség

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérem küldje el magyar nyelvű önéletrajzát az info@rehabjob.hu e-mail címre. Ezúton tájékoztatjuk, hogy az e-mailen elküldött önéletrajz adatai a JOB adatbázisába feltöltésre kerülnek, melyről levélben automatikus üzenetet küld Önnek rendszerünk.

Állás adatai

Állás azonosító: MI-6172
Pozíció pontos megnevezés: Takarító (megváltozott munkaképességűeknek)
Munkavégzés helye: Gyál
Szakterület: Takarítás