Takarító (megváltozott munkaképességűeknek)

Gyál (MI-6172)

Multinacionális vállalat gyáli telephelyére teljes munkaidőben takarítót keres.

Főbb feladatok

Telephely helyiségeinek (közösségi terek, mosdó, irodák, raktár) tisztítása

Munkakör betöltésének feltételei

MEGVÁLTOZOTT MUNKAKÉPESSÉG
Lépcsőhasználat
Fizikai állóképesség
HALLÁSSÉRÜLT jelöltek közül azokat tudja fogadni megbízónk, aki a balesetvédelmi előírásoknak megfelelően képes hallókészülékével vagy segédeszköz nélkül meghallani a tűzjelzőt
Erkölcsi bizonyítvány
Alapfokú végzettség

Munkakör betöltése során előnyt jelent

Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit megbízónk kínál

Multinacionális környezet, kiszámítható, fix fizetés és plusz juttatás, hosszú távú munkalehetőség

Ami a pályázathoz szükséges

Magyar nyelvű önéletrajz

Állás adatai

Állás azonosító: MI-6172
Pozíció pontos megnevezés: Takarító (megváltozott munkaképességűeknek)
Munkavégzés helye: Gyál
Szakterület: Takarítás