Tb és bérügyintéző (vállalati oldal)

Budapest (KI-7422)

Megbízó partnerünk Magyarországon jól ismert nagyvállalat, 1000 fő feletti munkavállalói állománnyal. Budapesti irodájukba keresünk munkatársat egy 4 fős csapat tagjaként.

Főbb feladatok

  • Teljeskörű TB ügyintézés önállóan
  • Munkaszerződés kötés, munkaviszony megszüntetés, szerződés módosítások elkészítése
  • Munkáltatói igazolások kiadása
  • Bérszámfejtési és bérügyintézői feladatok ellátása
  • A munkavállalók támogatása, bérrel, társadalombiztosítással kapcsolatos kérdéseik megválaszolása
  • Havi bevallások és statisztikák készítése
  • Kapcsolattartás a hivatalos szervekkel

Munkakör betöltésének feltételei

  • Középfokú közgazdasági vagy egyéb szakirányú végzettség
  • Társadalombiztosítási ügyintézői képesítés
  • Nexon rendszer átfogó ismerete
  • TB és bérügyintézőként vagy munkaügyi területen szerzett 3-5 év munkatapasztalat
  • TB kifizetőhelyen szerzett tapasztalat
  • Nagy létszámú munkavállalói állomány kezelésében szerzett tapasztalat
  • A munka végzéséhez szükséges (adó-, TB- és munkaügyi) jogszabályok naprakész ismerete és gyakorlati alkalmazása
  • Felhasználói szintű Excel, Word tudás
  • Megbízható, pontos, önálló munkavégzés
  • Jó problémamegoldó, kommunikációs készség
  • Együttműködés, segítőkészség, kiegyensúlyozott személyiség

Amennyiben a pozíció leírását olvasva úgy érzi, hogy Önt keresik, kérjük küldje el magyar nyelvű szakmai önéletrajzát kollégánk e-mail címére: pal.bence@job.hu Keresni fogjuk!

Egyéb

Ezúton tájékoztatjuk, hogy abban az esetben keressük meg a jelentkezését követően, ha pályázata releváns az adott pozícióra. Az e-mailen elküldött önéletrajz adatai a JOB adatbázisába feltöltésre kerülnek, melyről levélben automatikus üzenetet küld rendszerünk.

Állás adatai

Állás azonosító: KI-7422
Pozíció pontos megnevezés: Tb és bérügyintéző (vállalati oldal)
Munkavégzés helye: Budapest