Telefonos értékesítő (nem pénzügyi termék)

Budaörs (KS-10268)

Megbízó partnerünk csomagolóanyagok forgalmazásával foglalkozó nemzetközi vállalat. Budaörsön található családias hangulatú irodájukba keresünk munkatársat.

Főbb feladatok

  • Élelmiszeripari gyártó és kereskedelmi, autóipari cégek felkeresése;
  • Potenciális partnerek adatbázisba való felvétele és továbbítása az üzletkötők felé;
  • Telefonhívások indítása, a cég termékeinek értékesítése;
  • Piackutatás, kampányok szervezése, kivitelezése;
  • Ajánlatadás és szerződés megkötése;
  • Együttműködés a marketing specialistával;
  • Kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása.

Munkakör betöltésének feltételei

  • Minimum 2 éves tapasztalat telefonos üzletkötés területén - nem pénzügyi vonalon;
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás;
  • Nagyon jó kommunikációs képesség;
  • Pro-aktív, kreatív gondolkodásmód;
  • Nyitottság a kihívásokra, új információkra

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • szerb-horvát nyelvismeret

Amit megbízónk kínál

  • Kimagasló fix fizetés + jutalék

Amennyiben a pozíció leírását olvasva úgy érzi, hogy Önt keresik, kérjük küldje el magyar nyelvű szakmai önéletrajzát kollégánk e-mail címére: pal.bence@job.hu Keresni fogjuk!

Egyéb

Ezúton tájékoztatjuk, hogy abban az esetben keressük meg a jelentkezését követően, ha pályázata releváns az adott pozícióra. Az e-mailen elküldött önéletrajz adatai a JOB adatbázisába feltöltésre kerülnek, melyről levélben automatikus üzenetet küld rendszerünk.

Állás adatai

Állás azonosító: KS-10268
Pozíció pontos megnevezés: Telefonos értékesítő (nem pénzügyi termék)
Munkavégzés helye: Budaörs
Szakterület: Telesales