Telefonos munkatárs

Budapest 13. kerület (RV-7377)

Ezt a pozíciót Neked találták ki, ha szeretnél stabil munkahelyet, bejelentett, fix jövedelmet. Szívesen dolgozol olyan vállalatnál, amit az ügyfelek ismernek, és hitelesnek tartanak, a munkatársak pedig büszkék arra, hogy itt dolgozhatnak.

Főbb feladatok

  • Meglévő ügyfelek telefonos felkeresése és tájékoztatása a pénzintézeti termékekről, szolgáltatásokról
  • Keresztértékesítés, ügyfél-aktivizálás
  • Információ szolgáltatása, tanácsadás
  • Tranzakciók rögzítése
  • Ügyfélpanasz kezelés
  • Szükséges adminisztráció elvégzése
  • Ügyfélhívások kapcsán felmerült tendenciózus problémák/ügyfélészrevételek továbbítása a vezető felé
  • Napi hívásokról statisztika készítése, értékesítési aktivitás rögzítése
  • A bankra és a biztosítóra vonatkozó valamennyi jogszabály és belső szabályzat betartása
  • Adatszolgáltatást, tervezési és ellenőrzési feladatok elvégzése

Munkakör betöltésének feltételei

  • felsőfokú végzettség, VAGY biztosításközvetítői hatósági vizsga
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • büntetlen előélet,
  • kiváló kommunikációs készség,
  • ügyfélközpontú szemléletmód,
  • értékesítés orientáltság,
  • stressztűrő-képesség,
  • határozott, dinamikus személyiség,
  • gyors tanulási készség.

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • értékesítési és/vagy banki, biztosítói tapasztalat előny,
  • angol vagy német nyelvtudás előny.

Amit megbízónk kínál

  • Fix jövedelem: nettó 133.00 Ft / hó
  • Cafeteria
  • havi bónusz az értékesítési eredmények után

Amennyiben a pozíció leírását olvasva úgy érzed, hogy téged keresünk, kérlek küldd el magyar nyelvű szakmai önéletrajzod kolléganőnk e-mail címére: kovacs.ivett@job.hu

Egyéb

Ezúton értesítünk, hogy jelentkezéseddel egyidőben a Job adatbázisába adataid bekerülnek annak érdekében, hogy más pozíciókkal kapcsolatban is megkereshessünk, erről automatikusan tájékoztatunk is e-mail-en keresztül.

Állás adatai

Állás azonosító: RV-7377
Pozíció pontos megnevezés: Telefonos munkatárs
Munkavégzés helye: Budapest 13. kerület
Szakterület: Telesales