Telefonos ügyfélszolgálati munkatárs

Budapest 13. kerület (KU-10485)

Ezt a pozíciót Neked találták ki, ha szeretnél stabil munkahelyet, bejelentett, fix jövedelmet. Szívesen dolgozol olyan vállalatnál, amit az ügyfelek ismernek, és hitelesnek tartanak, a munkatársak pedig büszkék arra, hogy itt dolgozhatnak.

Főbb feladatok

az ügyfelek telefonon történő kiszolgálása,

hívásokkal kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása,

meglévő szerződések kezelése, ügyintézés,

e-mailen beérkező ügyfélkérdések megválaszolása,

a biztosító online chat felületén keresztül érkező kérdések megválaszolása,

kapcsolattartás más szervezeti egységekkel.

Munkakör betöltésének feltételei

Ezt az állást Neked találták ki, ha:

telefonos ügyfélszolgálaton és biztosítási területen szereztél már tapasztalatot,

szeretsz kommunikálni szóban, és mindezt kiválóan teszed,

nyitott vagy a szakmai ismereteid folyamatos bővítésére,

hozzáállásodat az ügyfélközpontúság jellemzi,

pontosan és precízen tudsz dolgozni,

hosszútávra tervezel,

legalább társalgási szinten beszélsz angolul,

minimum középfokú végzettséggel rendelkezel,

számítógépes ismereted legalább felhasználói szintű.

Amit megbízónk kínál

egy vidám, jó hangulatú csoport tagja lehetsz,

dinamikus csapatmunka vár,

beilleszkedésedről termékek és rendszerek oktatásával gondoskodik a cég,

magas színvonalú szakmai környezetre és fejlődési lehetőségre számíthatsz,

hosszú távú munkalehetőségre, kiszámíthatóságra építhetsz,

széles körű béren kívüli juttatásban részesülhetsz,

egy stabil hátterű nemzetközi vállalat munkatársa lehetsz.

Amennyiben a pozíció leírását olvasva úgy érzed, hogy téged keresünk, kérlek küldd el magyar nyelvű szakmai önéletrajzod kollégánk e-mail címére: kappel.katalin@job.hu

Egyéb

Ezúton tájékoztatunk, hogy abban az esetben keresünk meg a jelentkezésedet követően, ha pályázatod releváns az adott pozícióra.

A fenti e-mail címre küldött önéletrajzoddal ill. jelentkezéseddel hozzájárulásodat adod személyes adataid adatkezelési-szabályzatunkba foglaltak szerinti tárolásához és kezeléséhez.

Állás adatai

Állás azonosító: KU-10485
Pozíció pontos megnevezés: Telefonos ügyfélszolgálati munkatárs
Munkavégzés helye: Budapest 13. kerület
Szakterület: Customer service assistant