Tenyésztői területi képviselő (Kelet-Magyarország)

Kelet-magyarországi régió (KR-7401)

A ROYAL CANIN® több mint 10 éves múltjával Magyarországon az egyik legismertebb márka a kisállattartók körében. Alapelvük, hogy a „kutya és a macska az első”. Ha állatbarátként te is szívügyednek tekinted az Egészséges Táplálást, jól ismered a kelet-magyarországi régiót, többéves tapasztalatod van ügyfélkezelésben, szívesen veszel részt szakmai rendezvényeken, konferenciákon, akkor az alábbi

Tenyészetői területi képviselői

pozíció csak Rád vár!

Főbb feladatok

  • A Royal Canin® meglévő partnereinek (tenyésztők, szervezetek, fegyveres testületek, menhelyek, alapítványok) kezelése a kelet-magyarországi régióban (51-es főúttól keletre)
  • Potenciális ügyfelek megkeresése, akvirálása
  • Értékesítési célok és a meghatározott értékesítési és marketing tevékenységek végrehajtása
  • Az értékesítési feltételek kezelése a vevőknél- partnerek tájékoztatása és informálása
  • Az előírt adminisztrációs feladatok elvégzése
  • Kapcsolattartás a társosztály munkatársaival, kiemelten a vevőszolgálattal
  • Rendezvényeken való részvétel a vállalat képviseletében
  • Rendszeres beszámoló a versenytársak helyzetéről
  • Eljár a Royal Canin® minőségi és élelmiszerbiztonsági sztenderdjeinek megtartása érdekében

Munkakör betöltésének feltételei

  • Középfokú végzettség
  • Minimum 4 éves szakmai tapasztalat
  • Angol kommunikáció-képes nyelvtudás
  • Felhasználói szintű MS Office (kiemelten Power Point prezentációk készítése és Excel alapfüggvények használata)
  • B kategóriás jogosítvány

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Felsőfokú végzettség

Amit megbízónk kínál

  • Kiemelkedő fix alapbér
  • Cafeteria SZÉP kártya formájában
  • Értékesítés után járó negyedéves bónusz
  • Gépjármű (bizonyos feltételekkel saját használatra is)
  • Telefon, notebook
  • Angol nyelvtanulás támogatása
  • Fiatalos légkör

Amennyiben a pozíció leírását olvasva úgy érzed, hogy téged keresünk, kérlek küldd el magyar nyelvű szakmai önéletrajzod kolléganőnk e-mail címére: kovacs.ivett@job.hu

Egyéb

Ezúton tájékoztatunk, hogy abban az esetben keresünk meg a jelentkezésedet követően, ha pályázatod releváns az adott pozícióra. Az e-mailen elküldött önéletrajz adatai a JOB adatbázisába feltöltésre kerülnek, melyről levélben automatikus üzenetet küld rendszerünk.

Állás adatai

Állás azonosító: KR-7401
Pozíció pontos megnevezés: Tenyésztői területi képviselő (Kelet-Magyarország)
Munkavégzés helye: Kelet-magyarországi régió
Szakterület: Területi képviselő