Termékfejlesztési és értékesítési munkatárs

Budapest (XII. kerület) (GA-10816)

Partnerünk alapítása óta eltelt 13 év alatt 10 civil fenntartású autista lakóotthont támogat. 6 otthonba tart 60 fiatal bevonásával művészetterápiás programot. Az itt születő kiemelkedő alkotásokat kiállításokon, aukciókon mutatja be, valamint ezek jelennek meg a cég design márkájának termékein is. Civil szervezet társadalmi vállalkozásához keresünk termékfejlesztési és - értékesítési munkatársat

Főbb feladatok

  • webshop-ra érkező megrendelések kiszolgálása,
  • webshop tartalmának karbantartása, aktualizálása (tematikus hirdetések megjelenítése azon, új termékek feltöltése, az új termékekről fényképek készítése fotós bevonásával),
  • új termékek fejlesztésében való aktív részvétel,
  • új termékek bevezetésének előkészítése (célcsoport meghatározása, piac felmérése)
  • remarketing tevékenység, a korábbi webshop-os vásárlókkal való kapcsolattartás, új termékekről való információs levelek készítése, kiküldése, újbóli értékesítési céllal,
  • kapcsolattartás a meglévő bizományosi partnerekkel,
  • új, potens bizományosi partnerek megszólítása,
  • az év végén fokozott corporate partnerek kiszolgálása,
  • meglévő corporate partnerekkel való kapcsolattartás újbóli értékesítési céllal,
  • rendezvényekre való kitelepülés,
  • éves értékesítés elemzése,
  • leltár elkészítése,
  • online számlázás,
  • grafikussal való kapcsolattartás (új termékek fejlesztésekor design kitalálása a csapattal együtt, a megfelelő információ eljuttatása grafikus felé, menet közbeni egyeztetések lebonyolítása, végleges grafikai tervek elkészíttetése)

Munkakör betöltésének feltételei

  • Értékesítésben szerzett min. 2-3 éves gyakorlati tapasztalat (B2B vagy B2C)
  • Hideghívásra és -látogatásra való hajlandóság
  • Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint) felhasználói szintű ismerete
  • Aktív szóbeli középfokú angol nyelvtudás
  • Magasfokú precizitás és rendszerszemlélet
  • Megbízható, lelkiismeretes munkavégzés
  • Erős csapatszellem
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Önállóság és magas problémamegoldó-képesség
  • Rugalmasság

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Shoprenter ismerete (shoprenter riportjának elemzése),
  • angol középfokú nyelvtudás

Amit megbízónk kínál

  • Fontos társadalmi ügy, amiért együtt dolgozhatunk
  • A forrásteremtés innovatív formájának megismerése
  • Egy társadalmi vállalkozás részesévé válás
  • Magas minőségű termékek megismerése és értékesítése
  • Izgalmas, jótékony célú programokon való részvétel
  • Remek, lelkes csapat
  • Rugalmas munkavégzés
  • Kreatív, innovatív szemlélet
  • Egy munkahely, ahova öröm bejárni dolgozni

Jelentkezni regisztráció útján lehetséges, melynek részeként pályázatának benyújtásához meg kell ismernie és elfogadnia az adatkezelési-szabályzatunkba foglaltakat és hozzájárulni személyes adatainak tárolásához és kezeléséhez.

Állás adatai

Állás azonosító: GA-10816
Pozíció pontos megnevezés: Termékfejlesztési és értékesítési munkatárs
Munkavégzés helye: Budapest (XII. kerület)
Szakterület: Értékesítő