Területi vezető

Országos (HS-10760)

Gyógyszeripari partnerünk megbízásából az alábbi pozícióba munkatársat keresünk

Főbb feladatok

  • 12-14 fős értékesítési csapat területi munkájának felügyelete,
  • Szakmai támogatás nyújtása a csapat felé,
  • A területen dolgozó orvoslátogatók munkájának irányítása csapat- és egyéni szinten,
  • A képviselők coaching-ja, fejlesztése, motiválása és értékelése,
  • Adminisztráció, jelentések készítése a szakmai vezető részére.

Munkakör betöltésének feltételei

  • Felsőfokú végzettség
  • OTC területen szerzett tapasztalat
  • Kimagasló eredmények és széleskörű kapcsolatrendszer
  • Motiváló, határozott, dinamikus személyiség
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • B kategóriás jogosítvány

Amit megbízónk kínál

Partnerünk versenyképes juttatási csomagot, felelősségteljes, kihívást jelentő munkakört kínál új kollégájának.

Jelentkezni regisztráció útján vagy a jelentkezes@ventiv.hu címen keresztül lehetséges.
A fenti e-mail címre küldött önéletrajzával ill. jelentkezésével Ön hozzájárulását adja személyes adatainak adatkezelési-szabályzatunkba foglaltak szerinti tárolásához és kezeléséhez.

Egyéb

Munkavégzés helye: Országos

Állás adatai

Állás azonosító: HS-10760
Pozíció pontos megnevezés: Területi vezető
Szakterület: Területi vezető