Trade Marketing Asszisztens

Budapest XIII. kerület (RF-10468)

 #édesélet #kezddelmost #marketing #termékmanagement

Magyarországon is jelen lévő, édességforgalmazó nagyvállalathoz keresünk most új kollégát Junior Trade Marketing Asszisztens pozícióba.

Főbb feladatok

  • Aktív részvétel a trade marketing projektek, operatív feladatok kidolgozásában és megvalósításában;
  • Döntés előkészítésben való aktív részvétel;
  • Projekt management;
  • Akciók, promóciók lebonyolítása;
  • Rendezvények, események szervezése;
  • Hostess promóciók koordinálása;
  • Kapcsolattartás a cég partnereivel és forgalmazóival;
  • Prezentációk elkészítése;
  • Különböző adminisztratív feladatok elvégzése.

Munkakör betöltésének feltételei

  • Felsőfokú végzettség (marketing tanulmányok előny);
  • Pár hónap irodai környezetben szerzett tapasztalat;
  • Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Microsoft Office programok);
  • Jó kommunikációs, és tárgyalókészség;
  • Terhelhető, optimista, motivált, eredményorientált személyiség;
  • Kiváló problémamegoldás, kreativitás;
  • Önálló munkavégzés.

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • SAP ismeret.

Amit megbízónk kínál

Karrierépítési lehetőség;
Versenyképes jövedelem béren kívüli juttatási rendszerrel kiegészülve.

Amennyiben szívesen jelentkeznél a pozícióra, kérlek küldd el magyar és angol nyelvű önéletrajzodat a targuba.noemi@job.hu címre.

Fenti e-mail címre küldött önéletrajzoddal ill. jelentkezéseddel hozzájárulásodat adod személyes adataidnak adatkezelési-szabályzatunkba foglaltak szerinti tárolásához és kezeléséhez, melyet az alábbi linken:bit.ly/adatved1 találsz.

Állás adatai

Állás azonosító: RF-10468
Pozíció pontos megnevezés: Trade Marketing Asszisztens
Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület
Szakterület: Marketing manager