Ügyfélkapcsolati munkatárs

Budapest (RA-7278)

Egyedi szoftver fejlesztéssel foglalkozó nemzetközi hátterű vállalat számára keresünk munkatársat Ügyfélkapcsolati munkatárs pozícióba.

Főbb feladatok

  • Kapcsolattartás az autóipari szereplők, autót értékesítők és vásárló ügyfelek tekintetében
  • Értékesítési folyamat nyomonkövetése és adminisztrációjának ellátása
  • Kapcsolattartás a biztosító társaságok képviselőivel
  • Ügyfélkiszolgálási folyamatok fejlesztése
  • Közvetlen jelentések készítése a line-manager számára
  • Beérkező telefonhívások és személyes látogatók kiszolgálása
  • E-mailek kezelése, megválaszolása

Munkakör betöltésének feltételei

  • Ügyfélszolgálati területen szerzett legalább 3 éves tapasztalat
  • Beszédképes angolnyelv-tudás
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Technikai és értékesítési attitűd

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Német nyelv ismerete

Amit megbízónk kínál

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Nemzetközi csapat
  • Stabil hátterű, folyamatosan növekedő cég
  • Lendületes, fiatalos csapat

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el szakmai önéletrajzát Kovács Ivett kolléganőnknek a következő e-mail címre: kovacs.ivett@job.hu

Egyéb

Ezúton tájékoztatjuk, hogy jelentkezésével egyidőben adatai bekerülnek a Job adatbázisába annak érdekében, hogy más pozíciókkal kapcsolatban is megkereshessük.

Állás adatai

Állás azonosító: RA-7278
Pozíció pontos megnevezés: Ügyfélkapcsolati munkatárs
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: Call Center, vevőszolgálat vezető