Ügyfélszolgálati munkatárs (megváltozott munkaképességűeknek)

Budapest, III. kerület, Kunigunda útja (K-10251)

Megbízó partnerünk megváltozott munkaképességű munkatársat keres ügyfélszolgálati munkatárs munkakörbe.

Főbb feladatok

Bejövő telefonos és írásos megkeresések, reklamációk fogadása, teljes körű ügyintézése, fogyasztóváltozások, szerződésfelmondások, szerződéses adatok módosításával kapcsolatos igények SAP rendszerben történő feldolgozása;
Kapcsolatfelvétel leendő új ügyfelekkel, adatlap küldése tájékoztató levéllel;
Kapott lista alapján a piacra lépő, vagy kereskedőt váltó fogyasztók adatmódosításainak átvezetése a számlázási rendszerben;
Ügyféladatok egyeztetése, szükség esetén aktualizálása;
Céges kampányok és akciók (kimenő hívások keretén belül) értékesítésében való közreműködés, ügyfél tájékoztatás, műszaki tanácsadás.

Munkakör betöltésének feltételei

Megváltozott munkaképesség;
Minimum középfokú végzettség (gimnáziumi, vagy szakközépiskolai érettségi);
Ügyfélkapcsolat terén szerzett tapasztalat;
Írásos megkeresések megválaszolásában szerzett gyakorlat;
MS Office felhasználói szintű ismerete;
Jó írásbeli kommunikációs készség;
Ügyfélorientált, udvarias magatartás;
Kiváló problémamegoldó képesség;
Precizitás, megbízhatóság, rugalmasság.

Munkakör betöltése során előnyt jelent

SAP ISU számlázási rendszer alapfokú ismerete

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérem küldje el magyar nyelvű önéletrajzát az info@rehabjob.hu e-mail címre.

A fenti e-mail címre küldött önéletrajzával ill. jelentkezésével Ön hozzájárulását adja személyes adatainak adatkezelési-szabályzatunkba foglaltak szerinti tárolásához és kezeléséhez.

Egyéb

Napi munkaidő: 4, 6 vagy 8 óra;
Munkavégzés helye: Budapest, 3. kerület, Kunigunda útja

Állás adatai

Állás azonosító: K-10251
Pozíció pontos megnevezés: Ügyfélszolgálati munkatárs (megváltozott munkaképességűeknek)
Munkavégzés helye: Budapest, III. kerület, Kunigunda útja
Szakterület: Customer service assistant
Napi munkaidő: Teljes/részmunkaidő egyaránt