Ügyfélszolgálati munkatárs (megváltozott munkaképességűeknek)

2040 Budaörs (KA-7268)

Megbízó partnerünk az ország egyik vezető kereskedelmi vállalata, mely világszerte 2 kontinens 12 országában van jelen, 1 774 hipermarkettel és szupermarkettel, valamint 340 kereskedelmi központtal. A cég megváltozott munkaképességű munkatársat keres ügyfélkapcsolati munkatárs munkakörbe.

Főbb feladatok

A meglévő és potenciális vásárlók telefonhívásainak (Általános érdeklődés, Panaszkezelés, Bizalomkártya, Hitelfeltételek, Online Vásárlás) fogadása, illetve szükség esetén visszahívása;
A vállalat szolgáltatásainak értékesítése és az értékesítés elősegítése;
Vásárlói megkeresések kezdeményezése, hívások indítása (elégedettségi felmérés, egyéb vásárlói felmérések, termék/szolgáltatás ajánlás);
A vásárlók pontos, szakszerű tájékoztatása, problémáinak, panaszainak kezelése, valamint a Megbízó cég termékeinek és a saját szolgáltatások magas színvonalú képviselete;
Minden kimenő és beérkező hívással és reklamációval kapcsolatos információ pontos rögzítése számítógépen, az információk továbbítása az érintett felé, a reklamációk lezárásának követése;
Az ügyfelek különleges kéréseinek közvetítése az illetékes felettesnek;
A házhozszállítással kapcsolatos egyeztetés a logisztikai központtal;
Bizalomkártya SMS üzenetek kezelése;
Bizalomkártya és Üzemanyagkártya regisztrációs feladatok támogatása;
Egyéb vásárlói csatornán (pl. email, Facebook) történő vásárlói megkeresések kezelése és adminisztrálása

Munkakör betöltésének feltételei

Megváltozott munkaképesség;
Kiváló érzék a vásárlókhoz, a vásárlói reklamációk kezeléséhez;
Jó kommunikációs készség és határozott fellépés;
Pontos és igényes munkavégzés;
Stressz tűrő képesség;
Magabiztos felhasználói számítógépes ismeretek (Excel, Word, Power Point);
Kereskedelmi tapasztalat, termék ismeretek

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérem küldje el magyar nyelvű önéletrajzát az info@rehabjob.hu e-mail címre. Ezúton tájékoztatjuk, hogy az e-mailen elküldött önéletrajz adatai a JOB adatbázisába feltöltésre kerülnek, melyről levélben automatikus üzenetet küld Önnek rendszerünk.

Egyéb

Munkaidő: heti 20-25 óra, hétfőtől vasárnapig, 1 hónapra előre meghatározott beosztás szerint

Állás adatai

Állás azonosító: KA-7268
Pozíció pontos megnevezés: Ügyfélszolgálati munkatárs (megváltozott munkaképességűeknek)
Munkavégzés helye: 2040 Budaörs
Szakterület: Telefonos ügyfélszolgálat
Napi munkaidő: Részmunkaidő (4 óra)