Ügyfélszolgálati munkatárs (Vecsés)

Pest megye (DD-10852)

Nemzetközi gyártó és kereskedelmi ügyfelünk vecsési csapatába keresünk ügyfélszolgálati/helpdesk területre munkatársakat.
A munkaidő a 6:00-22:00 óra közötti időszakot fedi le, ezért váltott műszakban lehet végezni, de napi 8 órában történik a munkavégzés.
A cég könnyen megközelíthető autóval és tömegközlekedéssel is.

Főbb feladatok

- bejövő hívások és e-mailek fogadása, technikai jellegű hibaüzenetek kezelése
- megoldási javaslatok előkészítése, amennyiben a probléma gyorsan orvosolható
- komolyabb hibatünet esetén a probléma eszkalálása a magasabb szintű technikai szupport felé
- hibajegyek (tickets) rögzítése és adminisztrálása a rendszerben
- hibajegyek nyomonkövetése, visszajelzés a különböző szintekre
- sikeres hibakezelést követően az adatok regisztrálása, ticket lezárása
- ügyfélközpontú, professzionális munkavégzés elsősorban magyar nyelven

Munkakör betöltésének feltételei

- hasonló területen, ideálisan műszaki ügyfélszolgálaton szerzett munkatapasztalat
- ticketing rendszerek ismerete
- ügyféltámogatói szemlélet, kiváló kommunikációs - és problémakezelő készség
- haladó PC felhasználói képesség, MS Office ismeret
- hajandóság váltott műszakos munkarendre, rugalmas beosztással

Munkakör betöltése során előnyt jelent

- angol nyelvtudás
- közeli lakhely

Amit megbízónk kínál

- stabil vállalat, szakmai fejlődési lehetőség
- munkavállaló-barát kultúra
- éves bónusz, piaci szintű juttatási csomag

Jelentkezni regisztráció útján vagy a dozsa.orsolya@job.hu címen keresztül lehetséges.
A fenti e-mail címre küldött önéletrajzával ill. jelentkezésével Ön hozzájárulását adja személyes adatainak adatkezelési-szabályzatunkba foglaltak szerinti tárolásához és kezeléséhez.

Állás adatai

Állás azonosító: DD-10852
Pozíció pontos megnevezés: Ügyfélszolgálati munkatárs (Vecsés)
Munkavégzés helye: Pest megye
Szakterület: Customer service assistant