Ügyvezető Igazgató

Budapest (RH-7256)

Megbízó partnerünk egy újonnan alakult, EU direktíva alapján létrehozott országos jelentőségű nonprofit szervezet.

Cégvezetői, projektmenedzseri és IT területen tapasztalattal rendelkező

Ügyvezető Igazgatót

keresünk a Társaság élére.

Főbb feladatok

  • Társaság napi operatív vezetési feladatainak ellátása az Igazgatóság iránymutatásának figyelembevételével,
  • A Társaság- és bizottságainak koordinációja, munkájának operatív tervezése és szervezése
  • Hatóságokkal való intenzív kapcsolattartás, piaci párbeszéd ösztönzése
  • Társaság képviselete kormányzati és szakmai egyeztetéseken, rendezvényeken,hatóságok, médiafórumok és egyéb szervek irányába.
  • A Társaság működésével kapcsolatos rendszeres összefoglalók készítése
  • Jogszabályi megfelelősség folyamatos biztosítása;
  • A társaság tevékenységéhez szükséges szolgáltatók – kiemelten a Társaság főtevékenységét biztosító IT szolgáltató - kiválasztása, tenderek előkészítése, végrehajtása. Szerződéskötések felügyelete.
  • Folyamatos kapcsolattartás és elszámoltatás a hivatkozott társaságokkal és szolgáltatókkal;
  • Az éves költségvetés előkészítése és benyújtása az Igazgatóság részére;
  • A költségvetés betartásának felügyelete, ezért történő felelősségvállalás;
  • Az éves beszámoló előkészítése és benyújtása az Igazgatóság részére;
  • Döntés-előkészítő dokumentumok összeállítása az Igazgatóság részére;
  • Kapcsolattartás a könyvvizsgálóval, az éves jelentés elkészítésében történő segítségnyújtás;
  • Munkáltatói jogok gyakorlása a Társaság munkavállalóival kapcsolatban, HR-feladatok
  • Adatvédelmi megfelelősség biztosítása
  • A Társaság képviselete harmadik személy, hatóságok, média fórumok és egyéb szervek irányába.

Munkakör betöltésének feltételei

  • Informatikai és/vagy gazdasági és/vagy jogi és/vagy gyógyszerész, vegyész, vegyészmérnök szakirányú diploma;
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás;
  • Többéves vezetői tapasztalat;
  • Eredményorientált szemlélet;
  • Strukturált és megoldás-orientált gondolkodásmód;
  • Munka- és projektmenedzsmentben szerzett tapasztalat – elsősorban IT területen;
  • Tárgyalási tapasztalat;
  • Kitűnő kommunikációs készség az ügyfelekkel, a partnerekkel, a munkatársakkal, a szolgáltatókkal és a stakeholderekkel folytatott koordináció során.

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Gyógyszeripari területen szerzett tapasztalat; a jogszabályi környezet ismerete.
  • IT rendszer validálásában szerzett tapasztalat;
  • Minőségbiztosítási területen szerzett tapasztalat;

Amennyiben a pozíció leírását olvasva úgy érzi, hogy Önt keressük, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát kolléganőnk e-mail címére: kovacs.ivett@job.hu. Keresni fogjuk!

Egyéb

Ezúton tájékoztatjuk, hogy jelentkezésével egyidőben adatai bekerülnek a Job adatbázisába annak érdekében, hogy más pozíciókkal kapcsolatban is megkereshessük.

Állás adatai

Állás azonosító: RH-7256
Pozíció pontos megnevezés: Ügyvezető Igazgató
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: Ügyvezető, vezérigazgató