Üzemvezető (forgácsolás)

Veszprém megye (F7-10792)

Nemzetközi szinten ismert egészségügyi eszközöket gyártó és forgalmazó Megbízónk számára keresünk termelés vezetésben gyakorlattal rendelkező Üzemvezetőt.

Főbb feladatok

  • Az újonnan kibővített forgácsoló üzem vezetése:  40-50 fő 3 műszakban, 13 megmunkáló központ (CNC eszterga és maró gépek)
  • A szükséges gyártási folyamatok felépítése, üzemeltetése
  • A jelenlegi portfólió mellett kb. 300 - jelenleg külső külső partnernél gyártott - termék behozatala a gyártásba
  • Legalább 80%-os átlagos gépi kihasználtság elérése
  • Minimum készletek folyamatos szinten tartása
  • Karbantartások felügyelete és végrehajtatása
  • Konstruktív együttműködés minden más osztállyal (Logisztika, Fejlesztés, Minségbiztosítás, Management stb.)
  • A technológiai csoport irányítása és az általuk meghatározott folyamatok precíz betartatása

Munkakör betöltésének feltételei

  • Széleskörű műszaki ismeret
  • Minimum 5 éves termelésben szerzett tapasztalat
  • Minimum 3 év termelésirányítási/vezetői tapasztalat
  • Megoldásközpontú és folyamatszemléletű gondolkodás
  • Erős kommunikációs képesség
  • Nagyfokú önállóság
  • Stratégiai szemlélet
  • ERP rendszer alkalmazási tapasztalat

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Szakirányú végzettség (mérnök, gépész/villamos szakirány)
  • Forgácsoló üzem vezetési tapasztalat
  • ABAS ERP rendszerismeret
  • Multinacionális környezetben szerzett munkatapasztalat
  • Angol vagy német nyelvtudás

Amit megbízónk kínál

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Tréningek
  • Az üzem területén egy frissen felújított egyszobás lakás biztosítása (igény esetén)

Amennyiben felkeltette érdeklődését az adott pozíció, kérem küldje el önéletrajzát a franke.orsolya@job.hu email címre.

A fenti e-mail címre küldött önéletrajzával ill. jelentkezésével Ön hozzájárulását adja személyes adatainak adatkezelési-szabályzatunkba foglaltak szerinti tárolásához és kezeléséhez.

Állás adatai

Állás azonosító: F7-10792
Pozíció pontos megnevezés: Üzemvezető (forgácsolás)
Munkavégzés helye: Veszprém megye
Szakterület: Üzemvezető