Üzletág vezető

Budapest (PM-10388)

Partnerünk a hazai piac egyik elismert informatikai tanácsadó és szolgáltató vállalkozása.

Határozott céljuk, hogy munkájuk minősége, innovatív hozzáállásuk és szolgáltatási portfóliójuk folyamatos bővülésének eredményeképpen a nagyvállalati és közép-vállalkozások körében preferált partnerként működjenek, valamint megfeleljenek a nemzetközi piacok kihívásainak is.

Főbb feladatok

  • Részvétel a Tanácsadás (Consulting) Üzletág újra-definiálásban és vezetésében
  • 3 vezető és csapataik (25+ fő) irányítása
  • Része a Mortoff kompetencia központ (tanácsadói pool) vezetőségének
  • A tanácsadók szakmai előrehaladásának, fejlődésének támogatása és nyomon követése
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel szakmai kérdésekben, szakmai pre-sales tevékenységek vezetése, ajánlatírás és ennek felügyelete
  • IT projektek vezetése, hangsúlyosan IT fejlesztési és tesztelési projektek
  • Fiatalabb munkatársak szakmai oktatása/mentorálása

Munkakör betöltésének feltételei

  • Releváns szakmai háttérből jön (tapasztalattal bír az alábbi területek egyikén vagy több kombinációjában: BPM, BA, CRM é s PM) ls rendelkezik min. 5+ éves vezetői tapasztalattal
  • Felsőfokú informatikai és gazdasági végzettséggel rendelkezik
  • 10+ év informatikai tanácsadói vgy üzleti tanácsadói és projekt vezetői tapasztalata van, lehetőség szerint egy vagy több az alábbiak közül:

- informatikai rendszerek és folyamatok felmérése, tervezése

- informatikai rendszerek fejlesztése vagy paraméterezése

- IT architektúra tervezése vagy kialakítása

- IT rendszerekhez kapcsolódó üzleti folyamatok kialakítása

- IT rendszerekkel kapcsolatos megtérülés-elemzés, hatékonyságnövelés

- IT rendszerek bevezetésének minőségbiztosítása

- IT projekt és program vezetés

- IT rendszerkiválasztás és szállító pályáztatás

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Ha IT tanácsadó tapasztalatát ezeken a területek egyikén szerezte: bank-biztosítás, telco valamint szolgáltatói szektor

Amit megbízónk kínál

  • Változatos kihívást jelentő feladatok egy fiatal és motivált csapat élén
  • Mindennapos kapcsolat jövőbemutató IT trendekkel és technológiákkal
  • Folyamatos fejlődési lehetőség, különösen a technológia közeli IT megoldások terén
  • Közvetlenül a Head of Comtepency-nek riportol, de szorosan együttműködik az értékesítéssel is
  • Versenyképes juttatás csomag

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a pal.bence@job.hu e-mail címre.

Egyéb

Az ideális jelölt az alábbi tulajdonságokkal rendelkezik:
  • Logikus és kreatív gondolkodás
  • Fejlett elemzői képesség
  • Hosszú távú stratégiai szemlélet
  • Karizmatikus személyiség, aki ugyanakkor képes a napi operatív munkában is részt venni, kifejezetten jó vezetői kompetenciákkal bír
  • Képes és motivált különböző méretű és komplexitású, főként IT projektek vezetésére és felügyeletére
  • Hatékony csapat irányító és csapattag

Munkavégzés helye:

Budapest XIII. kerület

Állás adatai

Állás azonosító: PM-10388
Pozíció pontos megnevezés: Üzletág vezető
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: It vezető